Dawka- 20mg ( ? ), dawkowałem na oko ;)
Efekty- Nastrój oraz humor poprawiony niesamowicie, brechtałem sobie z byle czego. Empatia na wysokim poziomie, po jakimś czasie doszły efekty wizualne, do których należało m.in: zlewanie, pływanie literek na ekranie, oddalanie i przybliżanie się przedmiotów. Największym zaskoczeniem było, gdy podczas peaku spostrzegłem się, że mój pokój przeobraził się w przedział kolejowy, podskakiwał sobie wesoło, wchodził w na prawdę ostre zakręty, no nieziemskie uczucie- polecam każdemu! Haha
Myślę że w tych paru zdaniach można podsumować całą substancję, było to moje pierwsze podejście do tryptamin ( nie sajko ), stąd niskie dawkowanie, nie chciałem po prostu przedobrzyć.
Jakieś afterglow występuję po tej tryptamince? Jak jest na drugi dzień?
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Działanie przypomina 1p-lsd czy POCZĄTEK al-ladu, potem drogi się rozjeżdzają. Wizualne jest bardzo ciekawie, fizycznie też przyjemnie (ale trzeba być świadomym, nie polatamy sobie przy zamkniętych oczach) za to mentalnie słabiej niż w innych przypadkach. Koniec końców trip jest lekki i do ogarnięcia, więc idealnie nadaje się dla początkujących :P
U mnie występowały wahania nastroju, ale łatwe do poradzenia sobie. Na koniec lekkie zobojętnienie i bardzo ciekawa niemożność zaśnięcia. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, żeby przy próbie uśnięcia pojawiały się nieprzyjemne uczucia fizyczne jak kłucie igłą w oko czy rozdzieranie skóry(wtf?). :D
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Zaskakujący trend wśród Polaków. Chodzi o spożycie alkoholu
Spożycie alkoholu aktywnie ogranicza 55 proc. Polaków, a 21 proc. deklaruje całkowitą abstynencję.
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
