Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Na kobitki polecam iść, nie widzę w tym nic złego, nie bój się, nie przedziurawisz jej brzucha kolego.
Nie mówię tu już o zdrowiu fizycznym, ale prędzej, czy później stracicie sens życia. Kobiety przestaną was interesować w żadnym innym aspekcie niż seks, a to dobra droga do dewiacji.
Jak już się wpadnie w taki nałóg, że fuka => walenie konia całą noc, to najlepiej odpocząć, zmienić zupełnie "ceremoniał" wokół walenia fuki, zostawić komputery, smartfony na chacie i wyruszyć w przygodę. Jak mocno się czymś zajmiecie, to nawet przez chwilę nie pomyślicie o pornolach. Najlepiej odłożyć wszystko co wywołuje erotyczne myśli, fejsbuki, instagramy etc.
Zawsze jakąś fajną dupeczkę się wyczai na takim portalu społecznościowym i już człowiek się zastanawia, czy może coś nowego na PornHubie nie ma. Z tego momentu o odwrót już ciężko, gdy ktoś ma ciąguty do takich przygód.
Lepiej wcześniej niż później zacząć walkę z tym nałogiem, bo im dłużej, tym bardziej brnie się w dewiacje. I tak droga prosta przez wszelkie fetysze, dominacje, transy, trójkąty, czworokąty w latexie. To się kończy prędzej, czy później pedo, zoo, aseksualnością i totalnym zatraceniem w życiu wokół dewiacji.
Uważajta na siebie. Pozdro.
20 grudnia 2016tomaszu99 pisze: Kto odkrył głębie orgazmu po kilku godzinach pałowania wiplera na fecie, niech podniesie rękę.
Zrozumiałem że nad tym nie zapanuje i przyszła pora żeby pożegnać się z amfetaminą gdyż pod jej wpływem nie jestem w stanie sobie odmówić tych zabaw z samym sobą.
Dawno tego nie robilem i naszła mie taka ochota ! , amfe mi cieżko dostać ale dopy są nawet ci przywiozoł jak chcesz ale nie wiem co wybrać . Mam ochote na mały maratonik raz na miesiąc i już sobie wsztstko poukładałem fajne filmiki xxx itp tylko brak własnię głównego czynnika .
Poradzcie
chociaż ja nie o masturbacji więc sorry za offtop, ale tak czy siak ta wiedza może Ci się przydać
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Najlepsze są mixy ketonów typu 3/4cmc + cos typowo stymulującego + buch jakiejs maczany.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
