Jak myslisz, czy ktos kto otrzyma taka wiadomosc by na ciebie sypal, ze np chcial cos od cb kupic? Puknij sie w leb
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
Toż pokolenie Ł.K. napisał wyraźnie "Jeśli np. złapią Cię z nielegalnymi substancjami w ilości, która może być albo osobistym zapasem..."
EKSUDIPRODZEKTU pisze:No wlasnie, samo pisanie o czymkolwiek jesli nie opiekujesz sie w domu krzakami, ani nie masz materialu, ktory policja by mogla u ciebie znalezc, to z przechwyconej tresci twoich czy nie wiadomosci, nic ci nie zrobia. Podstawa do wszczecia postepowania ws. handlu lub posiadania, jest "przylapanie" oskarzonego z towarem. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle :nuts:
Sam jestem ciekaw jak to się potoczy.
Do zwykłego janka kowalskiego pewnie nikt się nie przyczepi i nie bedzie "sprawdzał" tego co pisze i z kim pisze. Pod lupę się trafia dopiero gdy są już jakieś podejrzenia... Albo ktoś życzliwy Cię podjebał ;) Jak to u nas bywa.
Zakonczenie chyba znacie... zadni agenci FBI nie wjebali mi na kwadrat xD
Inaczej sprawy się mają gdy złapią jakiegoś ćpuna lub dilera. Mają na niego dowody i wtedy wchodzą mu na facebooka i drukują rozmowy. Dla bezpieczeństwa zalecam nie pisanie o ćpaniu na facebooku. Teraz nie będzie z tego konsekwencji, ale jak powinie wam się noga to mogą wszystko wyciągnąć.
20 czerwca 2017adparex pisze: Inaczej sprawy się mają gdy złapią jakiegoś ćpuna lub dilera. Mają na niego dowody i wtedy wchodzą mu na facebooka i drukują rozmowy. Dla bezpieczeństwa zalecam nie pisanie o ćpaniu na facebooku. Teraz nie będzie z tego konsekwencji, ale jak powinie wam się noga to mogą wszystko wyciągnąć.
21 czerwca 2017PytonWindykator pisze:
Zwykly, szary ćpun nie ma raczej czego się obawiac. Ludzie piszą takie rzeczy na fb, że to się w pizdzie nie miesci i chuja im z tego tytułu mogą zrobić. Wystarczy dobra bajerka i pewnosc siebie w razie ewentualnego wezwania. Dlatego nie mozna być jebaną pizdą, ktora na samą myśl o wylegitymowaniu chce wyrabiac paszport i spierdalać do Meksyku.
W tym wypadku skończyło się bardzo łagodnie, ale chodzi o sam fakt. Gdy już masz przejebane, to wtedy sięgają do twoich rozmów i mogą je wykorzystać przeciwko tobie.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
