scalono
Tutaj wyniki badań Hupercyny A w formacie PDF: http://www.chinaphar.com/1671-4083/20/601.pdf
Sort od wszystkochemicznych, dawkowany zgodnie z zaleceniami na opakowaniu 160mcg raz dziennie.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
http://www.sciencedirect.com/science/ar ... 9708002858
Tu z kolei opis pokazuje o selektywnosci do Acetylocholiny i odwracalnosci i neuroregeneracyjne właściwości.
Antagonisci NMDA to np DXM ,PCP
Jednakze z wszystko chemicznych gdy zakupiłam i stosowalam z Cholina oczywiście dla podwyzszenia niskiego ciśnienia 1 l energy drink wypiłam i nie byłam senna.
Oczywiście antagonizm NMDA jest mniej bolesny od tego z PCP.
Jeśli jednak za dużo się spozyje to czuć antagonizm NMDA.
0.5g wg producenta starcza na 25dni.
[mention]drottinmk[/mention] WARN, nie podajemy nazw sprzedawców, vendorów w działach innych niż Sprzedawcy+ /black goku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
