Osoby co pali i pije (imprezy i czasem w domu, bez przesady)
Osoby co 2/3 razy w miesiącu zerwie nockę na stimie lub weźmie MDMA.
Jaki tryb używek jest bardziej szkodliwy KRÓTKO i DŁUGO FALOWO?
proszę następnym razem o szerszą wypowiedź - polymerase
Natomiast jeśli chodzi o stimy, MDMA, są to silne narkotyki które sieją dość konkretne spustoszenie w głowie, a zażywanie ich kilka razy w miesiącu jest mocno ryzykowne i moim zdaniem bardziej szkodliwe niż okazjonalne spożycie alkoholu, oraz jako ze działają nieco przyjemniej od alko mają też większą moc uzalezniajaca, ale to kwestia osobnicza w sumie. W przypadku dragow tak naprawdę tez nie wiesz co dostajesz, jaką czystość itp., a te stimy to zależy też konkretnie jakie, jeśli rc to skutki długofalowe są nieznane.
Sklanialbym się do pierwszej opcji jeśli chodzi o szkodliwość krotkofalowa, tu większe spustoszenie robią narkotyki, a jeśli chodzi o długofalowe to fajki chyba konkretniej zjebia organizm niż MDMA/stimy, a alkohol jeśli wciąż okazjonalnie to niegrozny.
Odstaw fajki. Weź sajko.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
W ogóle, wiele osób - zamiast śniadania - zaczyna dzień od kawy i papierosa. Jak jeszcze paliłem, to nie wyobrażałem sobie, żebym zapalił na pusty żołądek. Na szybko robiłem sobie śniadanie, byle zaraz po nim nakarmić raka.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.