/Dodano nazwę handlową w tytule wątku/ ~misspill
17 marca 2017makabaka pisze: Warto?
Nie sugeruj się, że jakiś układ neuroprzekaźnikowy nie funkcjonuje u Ciebie prawidłowo i koniecznie to jego trzeba leczyć, bo to nigdy nie jest tak.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
scalono / rei
Przepraszam za post pod postem ale serdecznie proszę moderatorów o zachowanie wątku gdyż wcześniej czy później lek wejdzie do obrotu - takie informacje otrzymałem od lekarki tym bardziej, że w stanach zjednoczonych które są prekursorem w wprowadzaniu nowych preparatów badania eskataminy są na półmetku i lada moment ów specyfik pojawi się w handlu farmaceutycznym. Również w Polsce po zakończeniu badań które są w lekkim poślizgu w stosunku do USA Lobby farmaceutyczne już widzie go na półkach także z pewnością będzie dopuszczony do obrotu. Info od Pani doktor habilitowanej , która współpracuję z amerykańskimi kolegami w dziedzinie esketaminy.
Pozdro
Tym bardziej, że to będzie istna rewolucja w dziedzinie antydepresantów, zupełnie inny mechanizm działania leku w stosunku poniekąd starzejących się już inhibitorów wychwytu serotoniny. To będzie prawdziwa rewolucja więc naprawdę warto na poważnie zainteresować się tym tematem. pzdr.
Ale co Ci w zasadzie jest? Wenfle bierzesz na depresje czy na co?
SnRI i SSRI sucks! Ja bym się chętnie z tobą zamienił. ZS od SNRI +antagonista NMDA i DRI..? Raczej wątpliwe.
Ja bym tego nie robił z innych powodów. jako że Esketa. to dość nowy lek i o zgoła odmiennym mechanizmie od wenfli ja bym zrezygnował z SNRI, zeby zobaczyć jak zadziała na mnie w czystej formie. Ale mówie, zależy co Ci jest. jak na klasyczną depreche to bierz ile wlezie. :-D
Ja od siebie CI powiem, że regularnie (choć rzadko) zażywam memantynę (również antagoniste NMDA z jakąś tam komponentą dopaminergiczną) 1-2 razy na tydzień/ dwa tygodnie i jest kozak. Ja jestem zadowolony.
Warto by było się jeszcze dowiedzieć jak tam twoj zestaw hormonów/stan wątroby/nerek. Zapytaj swoją doktor, jak wyglada kwestia obciązenia metabolicznego tego cuda. Albo ją uprzedź i sam poszukaj.
Moze Ci podejdzie, a moze nie - na każdego, co innego.
I Zycze Ci zebyś nie trafił do grupy Placebo.
Daj znać co zdecydowałeś:)
A do Ciebie @miss, mam sprawe. Jak mozna Cie zlapać?
To miss go "straszy" ZS'em :-)
Ja i tak wszystkich lofciam, dwukropek gwiazdka
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/f3059fc6-f172-47c5-bbda-93742bd757ec/wodzian_chloralu.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250813%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250813T221501Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6755549a07b6f6e8831622f9a3a5c1fff5a603e7e05c80f49b310511d954353b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.