Może ktoś zaproponuje jakiś inny specyfik tylko nie mówcie o mj bo jej nie cierpię jedynie może czasem dla towarzystwa
pozdro i z góry dzięki za pomoc.
W środę jadłem gold bara 199.9 nie wiem co w nich siedzi prawdopodobnie MDMA ale po tym chill niepowtarzalny chciałbym jeszcze raz :D ale podobno już tego nie ma w regionie
ps bo to chyba ważne przy opio to jestem użytkownikiem clonazolamu jakieś 0.6mg dziennie
pozdro i z góry dzięki za pomoc , a jeżeli jest odpowiedniejszy dział to proszę o przeniesienie.
Powód: Przeniesiono.
- mózgowe pojebanie
- depresja oddechowa itd.
To już lepsze kurkuma z pieprzem i mocny napar z melisy...
Potocki dobrze prawi.
Te pixy co jadłeś (gold bar) na mnie też działały strasznie luzująco - jak je złapiesz to jak najbardziej.
Z u47 wiele osób miało niezbyt przyjemne przygody, ew. już nie żyją. Ostrożność ostrożnością... to zdradliwa substancja.
Nie pomyślałeś o zajaraniu normalnego jointa? To przecież takie proste. Jak trawa na Ciebie źle działa (schizująco, czy coś) to masz clonazolam. Tyle.
14 marca 2017hipollek pisze: ...
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
