Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 7 z 10
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Nof, ja nie mam porównania z żadnymi innymi specyfikami podawanymi IV ale waliłem oxymorfon jakieś 7 razy i za każdym razem bez względu na dawke (której i tak nie potrafie ocenić w mg bo daje na oko) za każdym razem wejście jest łagodne, nawet bardzo. Tzn. nie czuje wyraźnego kopnięcia, tylko moment w którym zaczynam czuć usick/zdrętwienie lub coś takiego w kościach, które jest dośc przyjemne i trwa jakieś 5 sekund i po tym lekkie zakręcenie w głowie i powolny trwający w sumie jakieś 10 może 15 sekund napływ "fazy właściwej". Też tak masz??? Czy po prostu za mało wale??? Bo przy największym strzale miałem już fajnie ale jeszcze nie doświadczyłem dobrych noodow tylko takie zaczątki jakby....
  • 107 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: konserwa »
mi w oksymorfonie brkauje własnie tego kopa. zbyt łagodne wejście.
chciałabym popróbować jeszcze bardziej kosmicznych dawek oksy, ale chyba nie będzie mi to dane, niestety.
Uwaga! Użytkownik konserwa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / / 0
Nieprzeczytany post autor: KOPYTO »
jakies dwa miesiace temu nikt nie wiedzial co to jest. Nikt nie wiedzial skad dostac.
a teraz nagle juz sie z 7 ludzi znalazlo ?


1. albo Nof otworzyl sklep wysylkowy
albo na targu zaczeli sprzedawac? A skad wiecie ze to oksymorfon , dostaecie w opakowaniu czy luzne tabletki .
to jest OPANA tak ?
Uwaga! Użytkownik KOPYTO nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 107 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: konserwa »
KOPYTO pisze:
1. albo Nof otworzyl sklep wysylkowy
albo na targu zaczeli sprzedawac?
tjaaa... Bóg mu z nieba zesłał..
Ostatnio zmieniony 16 września 2007 przez konserwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik konserwa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
co za różnica....i tak już tego niem już.Nie jest dostępne z tego co wiem...
  • 475 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fiesta »
w ani jednym miejscu nie zgadzam się z tomal! Lepiej ludzi traktować jak istoty za siebie odpowiedzialne, bo... inaczej się nie da! Bo inaczej jest dyktatura i zamordyzm, ubezwłasnowolnienie i brak odpowiedzialności za swój byt! A po drugie, jak można zabraniac np opiatow, gdy legalny jest najgorszy z najgorszych, czyli ALKOHOL! O ile pamiętam, to w latach 70 i 80tych w PRLu około 90 proc. morderstw była bez powodu, po prostu pod wpływem wódki! A gwałty, przemoc w rodzinie, bicie dzieci, to wszystko wódka!
Uwaga! Użytkownik Fiesta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 437 / 21 / 0
Tak! Wojna w Afganistanie i ludobójstwa pomiędzy plemionami w Afryce to też wódka!
NIECH CO KRWAWY HEGEMON?
NIECH ŻYJE
!!!

Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy

Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
  • 168 / 2 / 0
s
Nieprzeczytany post autor: kerouac »
fiesta, popieram

hegemon, ty chyba kurwa podstawowki jeszcze nie skonczyles, z reszta historii o tym o czym piszesz i tak nie ucza w szkolach, wiec wez sie kurwa poducz na swoja reke zanim pierdolniesz jakas bzdure znowu, dzieciaku bo rece mi opadly po twoim poscie...co ty wiesz o afganistanie i afryce, wiesz chociaz jakie tam byly wojny, czym powodowane, ewentualnie m. jakimi plemionami, w ktorych krajach? watpie...
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Evil P »
Skąd to wziąć? Da rade załatwić w Warszawie?
Uwaga! Użytkownik Evil P nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 369 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: timeless »
W każdy piątek pod wieczór wypływają łodzie z Kaliningradu, szmugujące przez Zalew Wiślany oksymorfon w aerozolu w postaci podróbek dezodorantów. Towar głównie trafia do Elbląga, a stamtąd rozwożony jest po okolicach, na pewno można to dostać w Trójmieście i większych miastach w okolicy na Warmii i Mazurach. Z Gdańska podobno trafia to do Skandynawii, głównymi odbiorcami są prawdopodobnie Sztokholm, Helsinki i Wyspy Alandzkie. W każdym razie są to wysoce skoncentrowane aerozole, które potem się przeprowadza w postać sypką. Najlepiej kupywać od razu na kutrach dezodoranty, wystarczy nimi spryskać gardło przez 10 sekund.
ODPOWIEDZ
Posty: 91 • Strona 7 z 10
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.