Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy uważasz ,że Ashwaganda działa?
1.TAK
100
62%
2 .W miksach
4
2%
3.Trochę
36
22%
4.Nie
22
14%

Liczba głosów: 162

ODPOWIEDZ
Posty: 554 • Strona 3 z 56
  • 3362 / 349 / 0
Kurkuma na dzien, dwa inne ziola na sen.
  • 157 / 7 / 0
Dzięki wielkie.
Uwaga! Użytkownik latajacypisuar nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 66 / 2 / 0
ja kupiłem Ashwagande swansona. 250mg kapsułka, zalecena jedna dziennie. a jak to jest w praktyce? jakie efekty mają różne dawki?

czy łaczyć do z gotu kolą? bo rownież przy okazji kupiłem
Uwaga! Użytkownik sticks95 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3362 / 349 / 0
Przeplaciles. Bylo brac proch 500g.
Bierz conajmniej 1g na sen. Mozesz laczyc z czym chcesz, fajna synergie wykazuje z roznymi GABAergikami, w szczegolnosci z alkoholem, anksjoliza jest spora. Jesli masz problemy z tarczyca radzilbym sie zastanowic czy warto, ashwagadha powoduje lekka nadczynosc tarczycy ktora zdrowym osobom nie przeszkadza, za to u osob z predyspozycjami moze spowodowac klopoty.
  • 66 / 2 / 0
Branie tego na sen wykazuje jakieś efekty długookresowe czy raczej doraźne?
Uwaga! Użytkownik sticks95 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3362 / 349 / 0
Dorazne i subtelne.
  • 623 / 44 / 13
W jaki sposób to przyjmujecie? Gdzieś wyczytałem, że można to rzuć próbował ktoś może?
Zaparzenie jak herbate w moim przypadku daje raczej mizerne efekty. Słyszałem też o gotowaniu. Mam korzeń z popularnego sklepu internetowego.
RIP UNCLE HOWIE [*]

---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
  • 3206 / 176 / 0
Ekstrakt.
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 747 / 38 / 0
07 maja 2016kociopioid pisze:
Wyczytałam, że nie powinno się jej stosować przy przyjmowaniu leków uspokajających, mam więc pytanie - czy można ją łączyć bez żadnych negatywnych konsekwencji z opiatami?
Jeżeli nie, to ile czasu należy odczekać od zażycia ostatniej dawki opiatu?
Ja po połączeniu z GBLem mialem nieprzespane noce
  • 527 / 6 / 0
Czyli mówicie, że nie warto zaparzać, lepiej będzie połknąć 1g przed snem.
Ostatnio jakiś poddenerwowany chodzę, wieczorem trochę alko gaba i 5-htp. Czy mogę do tego dodać Ashwaganda?
ODPOWIEDZ
Posty: 554 • Strona 3 z 56
Newsy
[img]
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim

W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.