Guść pisze:Dimenhydrat (Aviomarin), Dimenhydramina (Apap NOC), Hydroksyzyna.A te antyhistaminy to jakie najlepiejn wrzucać?
coś mi się przypomniało
wpadam do apteki
- słucham
- acodin proszę
- acodinu nie ma ale jest thiocodin
I bądź tu człowieku trzeźwy
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
na prawdę nie trzeba być trzeźwym ;-)
ogolnie wzmacnia opiaty wiec WildMonkey napierdalaj do tramsa bez skrupułów
pozdro wszystkie cpunki kierunki meldunki
wujek supra
ogolnie wzmacnia opiaty wiec WildMonkey napierdalaj do tramsa bez skrupułów
WildMonkey pisze: coś mi się przypomniało
wpadam do apteki
- słucham
- acodin proszę
- acodinu nie ma ale jest thiocodin
I bądź tu człowieku trzeźwy
kubaj0 pisze:Miałem kiedyś identyczną sytuację :DWildMonkey pisze: coś mi się przypomniało
wpadam do apteki
- słucham
- acodin proszę
- acodinu nie ma ale jest thiocodin
I bądź tu człowieku trzeźwy
Gargamel pisze:Opiaty wzmacnia, ale tramalu niestety nie. Z tego co wiem to nawet oslabia. Kilka razy bralem z difka czy hydro tramal i nie wzmocnilo wcale.ogolnie wzmacnia opiaty wiec WildMonkey napierdalaj do tramsa bez skrupułów
wujek supra
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.