Tytoń ma osobny dział → >LINK<
wątpie
robilem vódki/nalewki z cytryn czy wisni i to co opisales mija sie z prawda
wątpiepytanie testowales taki przepis ?robilem vódki/nalewki z cytryn czy wisni i to co opisales mija sie z prawdaSą badania, że Miłorząb działa synergicznie w połączeniu z metylofenidatem i solo też daje jakieś efekty w przypadku ADHD.
Szczególnie ciekawi mnie łączenie Miłorzębu z metylofenidatem, bo mix metylo z noopeptem/piracetamem powodował u mnie "osłupienie".
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25925875
Co do kogoś tam pierwszego mix żeń szenia po kilka kapsułek naturrel forte i olimpu dawał widoczną stymulację taki +10% speeda wadą był ból głowy/nerwowość bardzo duża jak po przesadzeniu z jakimś etylofenidatem. (no prawie tak w 50%)
I jak to sie dzieje ze wielu czuje a Wy nie?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.