Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Kurwa, nie wszyscy ćpają. Niektórzy chorują np. na alkoholizm czy epilepsję.
Ja zaznaczyłem opcję nr 4.
Zauważcie, że niektórzy po prostu są uzależnieni, dlatego biorą benzo.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
Zaznaczyłem "często na bezsenność" bo to chyba najbardziej zbliżone
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
Dobrze, że nie wszedłem kiedyś w temat z lekarzem kumpla, który byłby gotów wypisać mi każdą receptę na benzo, czy trampka. Młody lekarz, ogarnięty, wiedział co jest pięć, więc nie wcielał się w misjonarza, chciał tylko na przysłowiową, dobrą flachę.
Może to śmieszne, ale był to chyba jeden z lepszych wyborów w moim narkomańskim życiu, bo wiemy, jak taki nieograniczony dostęp do takich smakołyków mógłby się skończyć.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
Marihuana może pomóc zwalczyć chorobę Alzheimera
Nowe badania sugerują, że w chorobie Alzheimera równie ważne jak nagromadzenie białek (amyloidu i tau) może być zwalczanie stanu zapalnego w mózgu.
