Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
Zablokowany
Posty: 2415 • Strona 212 z 242
  • 330 / 19 / 0
Weekend czas zaczac - 300mg sie laduje, poduszka taka miekka :)
Skutecznie udaje ze problem uzaleznienia mnie nie dotyczy od ~2006
  • 1794 / 124 / 0
Dziś nic nie walę, od rana na działce zapierdalałem, teraz obiadek i wieczorem na koncert Mozila :cheesy:. Chyba jutro sobie odbiję. Nawet chętnie w sumie, bo jutro spaghetti na obiad, a uwielbiam szamać coś dobrego na peaku kody.
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 330 / 19 / 0
Ech, koda jednak jest zbyt kaprysnym opio dla mnie - jakiekolwiek opio laduje raz na pare miesiecy (chyba nie jestem typem opiatowca ;p) i jak ostatnio 300 ladnie porobilo, tak teraz moze godzina relaksu a teraz takie "niedocpanie" lol ;) chyba czas isc po jakies dobre winko na podkladzie z clonazolamu ;]
Skutecznie udaje ze problem uzaleznienia mnie nie dotyczy od ~2006
  • 214 / 18 / 0
300mg na podkładzie z flubro 4mg, rozgrzewaczy i DXM 32,5mg.
Pięknie.
Uwaga! Użytkownik cancerous nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1670 / 305 / 0
novaQ pisze:
Ech, koda jednak jest zbyt kaprysnym opio dla mnie - jakiekolwiek opio laduje raz na pare miesiecy (chyba nie jestem typem opiatowca ;p) i jak ostatnio 300 ladnie porobilo, tak teraz moze godzina relaksu a teraz takie "niedocpanie" lol ;) chyba czas isc po jakies dobre winko na podkladzie z clonazolamu ;]
Klonazolam i wino? To się nie może skończyć dobrze %-D
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
  • 330 / 19 / 0
Skonczylo sie dobrze - po *zolamie i wypiciu 1/4 wina pojawily sie "nody" %-D ale to wino pilem prawie 3 godziny wiec pewnie zbieglo sie to w czasie z peakiem kody, ogolnie chillout, spokoj, cisza i ogolnie relaks, to czego potrzebowalem juz od jakiegos czasu.
Skutecznie udaje ze problem uzaleznienia mnie nie dotyczy od ~2006
  • 1683 / 126 / 0
Jak ja dawno nie kruszylem thioco, nie cierpie tego smaku ale czego sie nie robi dla (moze) lepszej fazy %-D
  • 138 / 1 / 0
I znów to samo w aptece
Dobry, Acodin syrop
Thiocodin?
Acodin!
Nie ma, mamy Thiocodin chce pan?
Moze być xD
Uwaga! Użytkownik nierozumiem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1794 / 124 / 0
Hahaha, nieraz tak miałem, kurwy demoralizujące, człowiek chce kulturalnie przerwę zrobić, ambitnie deksa je, a te wciskają na siłę kodę %-D.
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 74 / 3 / 0
Drevolt pisze:
Jak ja dawno nie kruszylem thioco, nie cierpie tego smaku ale czego sie nie robi dla (moze) lepszej fazy %-D


można wiedzieć w jakim celu kruszysz thiocodin? Ja zawsze w ciepłej wodzie rozpuszczałem co zajmowało ze 3 minuty.
Zablokowany
Posty: 2415 • Strona 212 z 242
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.