żyjacazcpunem pisze:Tak. Kocha mnie i ja to wiem.
żyjacazcpunem pisze:Mój chłopak twierdzi że on nie potrafi kochać..
żyjacazcpunem pisze:Bo mnie kocha, tyko że on mówi różne rzeczy, to zależy od jego stanu.. i nie wiem już sama kiedy mówi prawdę a kiedy nie.
Przeniesiono do odpowiedniego tematu - tur3k
:yay:
tur3k pisze:żyjacazcpunem pisze:Tak. Kocha mnie i ja to wiem.Weź się w końcu zdecyduj.żyjacazcpunem pisze:Mój chłopak twierdzi że on nie potrafi kochać..
:yay:
:yay:
żyjacazcpunem pisze:Bo mnie kocha, tyko że on mówi różne rzeczy, to zależy od jego stanu.. i nie wiem już sama kiedy mówi prawdę a kiedy nie.
Przeniesiono do odpowiedniego tematu - tur3k
Chcesz coś ważnego ode mnie? Jestem mniej na forum, zajmuje się raczej tylko "moderacją", masz coś ważnego? to zapraszam PW, czad
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
