Planuję wybrać się do szpitala psychiatrycznego. Musi to być Warszawa albo Łódź. Ewentualnie okolice.
Choruję psychicznie i jak odstawiam stymulanty to po dwóch dniach pojawiają się głosy. Lekarz namawia mnie na szpital. Już raz wypisał mi skierowanie, matka nalegała żebym pojechał do szpitala, ale na miejscu stwierdzili że nie zagrażam nikomu i mogę na własne żądanie nie przyjmować się na oddział.
Na pewno dłużej w takim szpitalu nie wytrzymam niż 2 tygodnie, ale chciałbym być dzień w dzień pod opieką jakiegoś dobrego psychiatry i sprawić że gdy jestem czysty od stimów to nie będę słyszał głosów..
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego szpitala, tylko żeby nie był to płatny ośrodek.
Dziękuję z góry za pomoc.
Dopaminowy układ możesz jeszcze bardziej rozwalać - poprzez masturbacje, nadmierne obżeranie się słodyczami i mase innych przyjemności + te stymulanty to zdecydowanie za dużo (oczywiście nie twierdzę że tego wszystkiego się dotykasz) no ale samemu trzeba sobie odpowiedzieć na to pytanie...
Szpitala Ci nie polecę bo w sumie żadnego nie znam, ale może zdecyduj się jeszcze na walkę i wyjścia z tego stanu na własną rękę - poprzez wyeliminowanie ww rzeczy i zadbanie o siebie (suplementacja na poszczególne receptory, sport, hartowanie ciała). trzymaj się.
Jesli już się zdecydujesz , to wszędzie ale nie tam . Tylko po co na 2 tyg pójść do szpitala psych? , raczej nikt Ci nie pomoże w tak krótkim czasie ... nawet leków odpowiednio dobrać nie da rady ... Jak już masz zamiar iść to raczej na dłużej .. miałoby to sens wówczas o ile oczywiście sam tego chcesz .
Shrank23 pisze:Ja natomiast na pewno odradzę Łódź Szpital Babińskiego na Aleksandrowskiej .
Jesli już się zdecydujesz , to wszędzie ale nie tam . Tylko po co na 2 tyg pójść do szpitala psych? , raczej nikt Ci nie pomoże w tak krótkim czasie ....
Co do Łodzi polecam Czechoslowacka, spotkalem tam wielu klientow ze schizofrenia po scierwie i swietnie ich "wyprostowali", tzn zaleczeni mogli funkcjonowac. Jest estetycznie, sa zajecia, pingpong ogolnie elegancja. Odzialy mieszane wiec i zaruchac mozna na luzie.
Tylko tak 2tyg. to czas na
Shrank23 pisze:Ja natomiast na pewno odradzę Łódź Szpital Babińskiego na Aleksandrowskiej .
Jesli już się zdecydujesz , to wszędzie ale nie tam . Tylko po co na 2 tyg pójść do szpitala psych? , raczej nikt Ci nie pomoże w tak krótkim czasie ....
Co do Łodzi polecam Czechoslowacka, spotkalem tam wielu klientow ze schizofrenia po scierwie i swietnie ich "wyprostowali", tzn zaleczeni mogli funkcjonowac. Jest estetycznie, sa zajecia, pingpong ogolnie elegancja. Odzialy mieszane wiec i zaruchac mozna na luzie.
Tylko tak 2tyg. to czas na diagnoze. Musisz sie przygotowac na conajmniej 1'5 miesiaca. Umow sie z lekarzem, zeby nie dali Cie na obserwacyjny, bo tam duzo swirow, kamery i jakos duszno walcz zeby odrazu dali Cie na odzial "s".
Warta (kolo sieradza)-tu z bliskich opowiesci.. kolega dorobil sie schizofreni paranoidalnej od fukania, a.jak, trafil z psychoza, po miesiacu przepustka do domu .. cos tam odjebal i trzymali go 8 miesiecy.ostatecznie dostal olanzepine gdzie na Czechlosowackiej to lek pierwszego rzutu w takich przypadkach, a tam przerobil z tego co mowil prawie wszystko.
Warta chuja warta
Czechoslowacka bogacka
. Musisz sie przygotowac na conajmniej 1'5 miesiaca. Umow sie z lekarzem, zeby nie dali Cie na obserwacyjny, bo tam duzo swirow, kamery i jakos duszno walcz zeby odrazu dali Cie na odzial "s".
Warta (kolo sieradza)-tu z bliskich opowiesci.. kolega dorobil sie schizofreni paranoidalnej od fukania, a.jak, trafil z psychoza, po miesiacu przepustka do domu .. cos tam odjebal i trzymali go 8 miesiecy.ostatecznie dostal olanzepine gdzie na Czechlosowackiej to lek pierwszego rzutu w takich przypadkach, a tam przerobil z tego co "wszstko "
Warta chuja warta
Czeska najlepsza
Ps. Znam z 5schizo-wladkow i leca caly czas. Nie dosc ze nie moge zdzierzyc ich podejrzliwosci i teorii spiskowych to musza po fukaniu dojarac, chyba tylko zeby spotegowac objawy swojej choroby. Szpital odwiezaja co roku
Wiec nie pierdol o,d2tyg. Tylko Zacznjj sie leczyc
And life ain't worth a dime
Get a girl with far away eyes
Pacjenci są żywieni przez rodziny, inaczej dostają tylko 3 porcje, które po przeliczeniu dają około 1000 kcal, zalezy jeszcze ile personel sobie zje na obiad.
Tłum niesamowity. Trafiłam z innego powodu, ale leżenie na korytarzu łóżko w łóżko z człowiekiem krzyczącym całą noc nie zrobi chyba nikomu dobrze.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
