Dam znać po testach jak wrażenia.
Dah pisze:Jaki ten kannacz ma profil farmakologiczny ? Bez tolerki szczypta tego na podkładzie kara w tym świecie, 2x tyle kraina chorej dysocjacji. Zmieszam mdmb z pinacą, ab czikitą w stosunku 2:1:1 i powstaje maczana która ledwo kopie. Czyżby ta siekiera była antagonista a zgon, karę da się powstrzymać dopalając jakiegoś agonistę ? xd
Analogiczna sytuacja ma miejsce przy paleniu marihuany, z tym że jest bardziej ekstremalna: CBD, które jest antagonistą, "walczy" z THC, czyli agonistą.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Palił ktoś mietodą- proch na tytoń i do lufy/proch do papierosa?
Ja sie zastanawiałem czy filtr w tym przypadku robi różnicę w mocy, tak jak w przypadku MJ?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
