Skończyło się na zawrotach głowy, zimnie, kołataniu serca i braku życia "osprzętu"
Nadmiar stymulacji zaobserwowałem po dawkach powyżej 20 mg HCL.
nie wiem co to tam w kapsulkach miales na ekstrakt johy dawka 7mg to duzo duzo duzo za malo, a na czysta johimbine hcl to nie wyglada, bo joha hcl to bialo-bezowy proszek
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
20mg johy hcl od agenta z allegro, przyjete przed treningiem na silowni, lekka stymulacja, chec do sluchania muzyki, rozmowy i dlugiego, intensywnego cardio. Po 5 min na rowerku kapujesz sie, ze stoi ci tak pala, ze nie zejdziesz z niego dopoki nie wymyslisz czegos odrzucajacego. Konczy sie na rekordowym 1,5 godzinnym cardio na rowerze.
Fajna zabawka, pomaga w redukcji, na codzien stymuluje, ale nie az tak przyjemnie czy konkretnie, zeby zrobic z tego cokolwiek na codzien. Jako dodatek.
22 marca 2015winotu pisze: Do tego wydłuża orgazm. Bez niej nigdy nie trwał u mnie dłużej niż 10 sekund, a po tym dobre pół minuty.
Ale slyszalem ze w porno przemysle jedza arginine zeby zwiekszyc objetosc wytrysku. Seler tez jest spoko jesli chodzi o ta perlowata biel. ;)
Joszka brana w przedtreningówkach powodowała u mnie tylko zimne i nieprzyjemne dreszcze. Stosowana w większych dawkach, nienaturalne pocenie oraz wrażenie, że serce zaraz wyskoczy z klatki piersiowej, no i oczywiście uniemożliwiało to zrobienie treningu (zbyt długie przerwy, brak siły itd.). Efektu afrodyzjakalnego brak.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Utylizacja medycznej marihuany w Krakowie. Urzędowe plomby i specjalny nadzór
Medyczna marihuana oraz leki zawierające środki odurzające i substancje psychotropowe nie mogą po prostu trafić do zwykłego kosza na śmieci.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
