Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
http://allegro.pl/palnik-gazowy-mini-13 ... 41228.html
Powinno być si? Bo dysza bez dekla to też nie będzie wadziło a podana niby temp. 1300 stopni więc skoro powiadasz, że szkło żaroodoporne 4000 stopni wytrzymie będzie ok?
No i działa bardzo prawilnie, szybko kopie z każdym głębszym wdechem słodkiej chmury. Mam sporą tolerkę po dłuższej zabawie PV4 ale to gówienko mile mnie zaskoczyło aktywnością.
Albo vendor serwuje jakiś mocno nowy i nieznany analog A-PVP, albo jest to coś już znanego ale w ultra czystym i niedostępnym wcześniej sorcie.
Reasumując, zachęcam do testów wszystkich alfożerców, czy raczej palaczy, nie powinniście być zawiedzeni. Mi aż wróciła pasja do vapowania i odstawiłem igiełkę na moment ;)
Pihp, jak najbardziej jest dostepny. Troche brakuje noradrenaliny, ale przy okazji nie ma tez telepawy i kosmicznej manii przesladowczej, wiec ja tam jak najbardziej chetnie ide na taka wymiane :).
Mi tam sie najwygodniej aktualnie kopci ze szklanego crack pajpa jak: http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0 ... 806s-1.jpg
Bylo to kiedys w indorshopie, ze strony juz zniknely dawno temu, ale ja jeszcze wychaczylem w ich stacjonarnym sklepie, wiec moze costam jeszcze maja na magazynach.
Ten zarowkowy waporyzer od indorow to juz nie jest ten 'oryginalny' wujo-style, ma troszeczke inny ksztalt i inna rure przez co mi jakostak srednio przypadl do gustu.
thepass pisze:Oto nowy vendor-drapieżnik oferuje za miłe 39 zł ultra wdechowy analog suki alfy, dymi się to wzorcowo i obficie a smak jest jak spożywanie landrynki ketonowej, wchodzi tak gładko że aż płakać się chce, żaden znany mi kuzyn alfy nie inhaluje się tak dobrze.
scalanie - WRB
http://swiatshishy.pl/vaporizer/1830-va ... eczny.html
Tutaj jest oryginalny wujo waporyzer, jakby ktos potrzebowal, z idealna rura do hotrailsow, a nie to grube scierwo z indorshopa ;).
o kurwaaaaa to jest co tak fantastycznego ze ja pierdole.miałęm 100w , jakieś propripy> mówi że podłużne lepsze>>>???
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.