Alexander Shulgin, PiHKAL
luzować szelki kobitki ]
... i sutki.
Protektor w ostrowie ma w u mnie w Kaliszu opinię totalnej wiochy i sieczkowatej muzy.
To ludzie stworzyli sobie boga.
To są dyskoteki i raczej niski poziom grania np. niby-electro ale komercyjne na ten przyklad (czyt. burackie)
Najlepiej podkręć te sety i tyle.
Brawo jst za obrone gatunku
Jean Cocteau
mati200 pisze: Qkacz ja chyba dziś jade do e2k
A tak BTW, zjebana ta impreza byla, za malo "sieki"
Poza tym są jeszcze w Polsce kluby z klasą
I znowu wlazłam na hyperreal :nuts:
Pozdro
ferrari pisze:Poza tym są jeszcze w Polsce kluby z klasą
A czemu mam nic nie pisać o klasie? czyżby szkola? :-p
A ja w tym tygodniu wybieram się na wesele. Jakie tam electro poleci to aż mnie chuj strzela! Nie nawidzę takich potupaj i tych weselnych zwyczajów :-/ . A poza tym jakoś nie mam ochoty się integrować z jakimiś burakami których nie znam :-/ . Co do Protka w Ostrowie fakt sieka jakich mało (sety można zassać). A ja i tak będę bronić swojego. Nie byliście, nie oceniajcie. Koniec offtopu
Alexander Shulgin, PiHKAL
ps. Na weselu jest zajebiście [najebać się i pośpiewać Hej sokoły] ;-) :cheesy:
Jean Cocteau
Jazda jazda
Nie ma to jak milion gwizdków i białych rękawiczek.
Wiejskie wesela wymiatają!!!
A pani F. z miasta jee to pewnie i jak to przystało na miejską panią krytykuje zamiast się bawić.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.