W ogóle fajnie byłoby sie spotkać z forumowiczami hyperreala na jakiejś imprezie:)
Albo w niedługim czasie mam w planach odwiedzić Energy2000 :) ,możemy sie zgadać i pobalować ...:>
Albo w niedługim czasie mam w planach odwiedzić Energy2000 ]
Też mam zamiar się tam wybrać :-)
Alexander Shulgin, PiHKAL
Alexander Shulgin, PiHKAL
ta już bedą psy ... już wiedzą jak wyglądamy jak tam wchodzi 5000 osób ]
Taa żebyś sie nie zdziwił ,byłeś tam kiedyś ? Jeśli wogóle byłeś to pewnie raz albo dwa.Nie wiesz jakie akcje były jak widzieli kogoś naćpanego na parkiecie to brali na przeszukanie do pokoju i wzywali psy do takiego delikwenta jak przy nim coś znalezli (dostawali za to premie od własciciela) więc nie udawaj takiego ura-bura.Tak na marginesie to nie wiem kiedy tam było 5000 osób
Podajcie date i miejsce i ja jestem:) - może być na maila skoro boicie się tak publicznie:)
To ludzie stworzyli sobie boga.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE
Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.