ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
  • 87 / 1 / 0
5-MBPB
Nieprzeczytany post autor: bashor »
1-(benzofuran-5-ylo)-2-(N-metyloamino)butan
5-mbpb.png
Pojawiło się takie coś u jednego z vendorów. Jakieś opinie? ktoś testował? Podaje strukturę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 82 / 6 / 0
mam 200mg 5-mbpb, tylko ile tego teraz zapodać skoro nie ma żadnych informacji na temat tej substancji ? :/
  • 2 / / 0
Ja bym spróbował maksymalnie 100mg na początek, ale wcześniej próbę uczuleniową warto zrobić :nolove:
  • 2948 / 246 / 0
Znalazłem w necie jedynie takie coś:
A few people on a Swedish message board I frequently visit reports that 5-MPBP is very euphoric IV, and even orally/nasally. Some report that it isn't very euphoric orally/nasally. Hallucinations in form of a color-explosion, and brighter colors, on a dose of 130 mg IV was also reported on this message board.
Jednak tak jak poprzednicy - zalecam ostrożność, mieć benzo pod ręką i po próbie uczuleniowej celować w 100mg dojapnie.
  • 82 / 6 / 0
Dobra, w imię badań przyjąłem około 50 mg 5-mbpb donosowo. Szczypanie w nosie jest, ale delikatne. Po 15 min. zacząłem czuć delikatną, taką nie nachalną i przyjemną symulację, dodatkowo smyranie serotoniny też jest wyraźnie wyczuwalne. Myślę że dojapnie przyjęcie 200mg mogło by zniszczyć system jak 5-APB. Sort z lasu
  • 420 / 43 / 0
@up Mniemam że tolerki nie masz?
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 82 / 6 / 0
@up Ostatnio w grudniu było 3mmc, a tak to nic, do wczoraj.
  • 299 / 11 / 0
Mogłeś spróbować oral, jest szansa że było by znacznie lepiej.
Faktem jest i nie ma co kryć
Chcesz się stąd wyrwać to swoją szansę chwyć dzieciak
Tylko jak jak tu wszystkiego brak
Brak mieszkań brak pracy pieniędzy też brak
Jedynie zarobiona może być firma „krzak”
Faktem jest przed nieznanym strach
  • 196 / 7 / 0
Zrobiłem testo
70mg oralnie
tolerka zero

na początku takie uczucie, jakby otwierało się coś klatce, jak po 5-MAPB
po 40 min taki trochę fajny humorek, muzyka fajnie wchodzi, przyjemność z grania w lola
Uwaga! Użytkownik Norweski nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 420 / 43 / 0
Ile czasu trwalo doswiadczenie i do ilu mg MABP bys to porownal ?
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję

Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.

[img]
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet

Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.

[img]
Dziewczęta piją ryzykowniej niż chłopcy

Raport informuje o rosnących problemach z alkoholem i marihuaną wśród młodzieży.