Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 29 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: beks »
amfetamina dziala skuteczniej. ;-) heheh nie no swiruje. taki pojebany mam dzis humor jakis. %-D sprobuj z tym sportem. nawet jesli nie pomoze w oczyszczaniu to i tak na zdrowko wyjdzie. ;-) a jakby mama kazala lac w sloiczek i cos wykaze to powiesz ze przeciez widziala ze cwiczysz a konopii uzywasz jako doping. :-D
Uwaga! Użytkownik beks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: baniol »
hehehe... dobre... ale raczej mama nie robi takich figli mi... :-D ....mam strasznie zryty czosnek od stuffu i innych malych figli... zaprzestałem tego wszystkiego... mam dośc fleshbackow... jebane THC...
  • 459 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Rastuch »
detoksykacja po MJ? jak dla mnie jedyny sposób - jak najdłuższa przerwa a w trakcie jej trwania możesz serwować organizmowi spor porcje witaminek. jakieś soczki - Kubusie Pysie itd. albo tabletki multiwitaminowe (nie mogę sobie nazwy żadnych za cholerę przypomnieć). do tego te ćwiczenia też mogą być ok. Ogólnie musisz się przestawić na zdrowy tryb życia (witaminy, wysiłek, dobra dieta) no i najważniejsze to nie jarać. bez tego taką detoksykację to sobie możesz do końca życia robić...
Paprika Korps - "Magnetofon"

Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
  • 11 / / 0
Nieprzeczytany post autor: wampirek »
głodówka! :-D Głodówka oczyszczająca (najlepiej jeśli jest przeprowadzana pod okiem lekarza) to b.skuteczny sposób pozbycia się z organizmu syfów zalegających w nim całymi latami,całego tego gówna które w nas tkwi choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jest to dość nieprzyjemna metoda ale z całą pewnością skuteczna :rolleyes:
Uwaga! Użytkownik wampirek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Zgadza Się!
najwieksza mocv oczyszczajaca ma glodowka.Ale pamietaj glodowka wylacznie na wodzie i to o niskiej
zawartosci mineralow(najlebsza zrodlana jak w czystych terenach mieszkasz) nawet 1 lyk kubusia
przerywa glodowke i przestawia organizm na egzogenny(zewnetrzny) tryb odzywiania podczas gdy glodowka jest przestawieniem na endogenny tryb odzywiania gdzie paliwem sa nagromadzone latami toksyny,złogi zalegajoce w komorkach utleniajac je,wszelkie wolne rodniki nowotworowo zmienione komorki,i ropne ogniska,caly ten shit idzie na pierwszy ogien gdyz najmniej jest potrzebny a najlatwiej dostepny.w nastepnej kolejnosci spalana jest tkanka tluszczowa i dopiuero wtedy organizm w desperacji bierze sie za organy wewnetrzne zaraz po zapasach insulinowych mineralnych oraz bialkowych zawartych w miesniach lecz zwykle jesli tylko glodowka przebiega wlasciwie a poszczacy oszczedza energie ktora pozwala mo odbierac sygnaly od organizmu(na glodowce percepcja jak i zmysly wyostrzaja sie niewiarygodnie)i zgodnie z tymi sygnalami postepoje wowczas katabolizm bialek oraz rozklad organow nastepoje dopiero po ok 30 dniach poszczenia na samej wodzie.wiadomo jednak ze zaczynamy od glodowek 1dno dwo trzydniowych,krotsze mozna robic na sucho tzn nawet bez wody.
W necie jest dosc informacji na ten temat ale przewaznie konkretnie przeginaja z fanatycznym przygotowaniem do glodowki ktore to jest wazne i odpowiednio przeprowadzone wspomaga sama glodowke,lecz bez przygotowania organizm da sobie rade sam,serio.
Polecam ksiazke Malachowa "golodinaje" (czy jakos tak) chyba jest polski przeklad.
  • 2 / / 0
jesli nie chcesz poscic lub warunki ku temu nie sprzyjaja to wiadomo ruch(gruczoly potowe sa chyba najefektywniejsza droga ujscia toksyn z naszego organizmu),cwiczenia aerobowe czyli takie ktore znacznie przyspieszaja oddech i wzmagaja cieplote ciala.
A z jedzenia to np owoce oraz warzywa o odczynie kwasnym(witamina C oraz antyoksydanty(Przeciwutleniacze)ktore sa najsilniej oczyszczającymi zwiazkami) Ryz,kasze,maslanka duzo słonca ,glebokie oddechy ,rownowaga wysilek/odpoczynek,zimne prysznice ,gorace kopiele ,sauna masaż,miłość.Abstynencja heh!
Good luck!
  • 803 / 7 / 0
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa

Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.

[img]
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków

Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.