Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
Camilleri pisze: nie wiem skąd czerpiesz wiedze n/t mojego doświadczenia i dlaczego odczuwasz tak wielką dumę ze swojej ćpuńskiej praktyki?
Wiedzę na temat twojego doświadczenia czerpię z twych postów, których niegdyś pisałeś sporo i to nie pod jedym nikiem. To, że tobie się nic nie stało nie znaczy, że jest to bezpieczne. Może skończyć się nieciekawie, ale przecież równie dobrze może spaść ci na głowę cegła, prawda? Niektórzy może jednak chcą to wiedzieć, żeby uniknąć takich nieprzyjemności.
A pojęcie "emo" rozumiem doskonale. Tutaj może faktycznie bardziej pasuje inny kodeinista, Janek Negrej, ale wrzucam was do jednego worka. Dlaczego pogardliwie? Może przez osobę Jota właśnie.
Co nie zmienia faktu, że podobały mi się twoje posty i sądzę, że musisz być spoko. Ale sam pomyśl, czy o kodeinie da się wyrazić bez pogardy? To przecież oszustwo dla tych, którzy nie mają jak albo się boją pójść krok dalej w opiaty. czyli takie nic, które i tak potrafi cię zniszczyć.
Tylko nie rozumiem po huj wdajesz się z nimi w dyskusje jeśli ten wątek ma na celu przestrzec przed ewentualnymi skutkami ubocznymi, a nie nad dyskusją nad tym czy coś działa czy nie.
Camilleri kurwa jak podchwyciła zaraz z tym dzieckiem i przedszkolakiem - wymyśl sobie coś własnego
Przy braniu Moklobemidu można spokojnie ćpać ]
LOL.
Dobra, chyba pora wyjebać dyskusje do śmyjetnika i zostawić samo ogłoszenie. Co Ty na to mama?
- SSRI + MDMA
- SSRI + DXM
Nie ma wzmianki DXM + MDMA (co oczywiście jest potencjalnie niebezpieczne, przegrzanie organizmu poprzez odwodnienie choćby, negatywny wpływ na układ sercowo naczyniowy). I MAO też trzeba dodać do listy. Jako że 90% forum wpieprza DXM, to lista byłaby przejrzystsza, gdyby przedstawiała substancje, których nie można z nim łączyć. A nie te, z którymi nie można łączyć SSRI. Do bluelightu jeszcze daleko i większość jest tak zaćpana, że nie chce jej się robić takich FAQów.
spoko, niech sobie plotkują, kodeiniści + koleś który chciał wpieprzać korę kruszyny.
Owszem, SSRI działa jak piguła retard, mozna powiedzieć że przy wyczerpaniu serotoniny mdma działac nie powinna. Na mnie działała minimalnie, nie wiem czemu, ale wychodzi na to, ze nie jest to regułą.
Codeine (opiat łarior) i China White (kamileri) są kodeinistami a wiedze swą czerpią z erowida, siedząc ze słownikami na kolanach. Ja opieram to na doświadczeniach własnych, paru moich znajomych i umiejętności kojarzenia faktów, przede wszystkim.
Tylko nie rozumiem po huj wdajesz się z nimi w dyskusje jeśli ten wątek ma na celu przestrzec przed ewentualnymi skutkami ubocznymi, a nie nad dyskusją nad tym czy coś działa czy nie.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.