Powód: Poprawiłam czytelność.
Za pierwszym razem trochę przestraszyłem się tego, jak szybko i dziwnie (!) wchodzi, ale łatwo ogarnąć.
Ni chuja
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l)
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
Swietne kanna.
Rozkminy, motywacja, gadatliwosc, odkrywanie myzyki na nowo
Wapo prochu do oporu moze 4razy w ciagu godziny, godzina powrotu do pelnej trzezwosci
Chyba najbardziej thc-like jakie mialem okazje testowac
Nawet w wiekszych dawkach (25mg na raz) nie odcina od rzeczywostosci ale troche sie czlowiek mota, Zapomina wszystko co tylko mozliwe:D
Rozpuszczone w liquidzie (vpg 70:30) porzadnie klepie tylko pierwszy raz, ale do powiedzenia na dluzej ze znajomymi ideal.
Smak dymu znosny, idelanie odparowywuje.
Gastro masakryczne podczas peeku (15-20min) :D
Ciezkie powieki otwieraja ske po jakis 30min, motywacja zistaje na pare godzin.
Pozdrawiam
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Kolejny akt oskarżenia w sprawie przemytu 2 ton marihuany ukrytej w konstrukcji mostu
Jest kolejny akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w imitacji stalowej konstrukcji mostu przemyciła z Hiszpanii do Polski 2 tony marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Tym razem przed sądem stanie Radosław Rz., ps. „Zeszyt”. Odpowie za przemyt ponad 900 kilogramów środków odurzających.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.