. Roślinki mają 10 dni.
Dziekuje serdecznie za pomoc, pozdrawiam
http://img158.imageshack.us/my.php?image=10ds7.jpg
http://img129.imageshack.us/my.php?image=10dziency4.jpg
http://img158.imageshack.us/my.php?image=dzien10qz4.jpg
Czy bardziej tzw 'bag seed'?
Moim zdaniem nie masz co się martwić, niektóre rośliny są mocniejsze niektóre nie.
Problem powstaje wtedy gdy, po ok 30-40 dniach ewidentnie widać chorobę.
Co do 'żółtka' to poczekaj, cierpliwość popłaca ;)
Martwić będziesz mógł się wtedy gdy zacznie usychać i więdnąć.
Oddam ręce za dobre grzyby!!!!
Grzyby oddajcie moje ręce!!!
Psylocybinowa podróż z za szyby!!
JA i ja jako dwa odmienne stany!
Metoprololum 50mg, Ramiprilum 10mg, Valium 5mg, Mg 300mg /dobe
pokój
Oddam ręce za dobre grzyby!!!!
Grzyby oddajcie moje ręce!!!
Psylocybinowa podróż z za szyby!!
JA i ja jako dwa odmienne stany!
Metoprololum 50mg, Ramiprilum 10mg, Valium 5mg, Mg 300mg /dobe
Dostaja tylko od dzisiaj biohumusa.mam nadzieje, ze mi nie padna. Nie wiem dlaczego, 4 kolejne nasionka nie chcą w ogole wykielkowac z gazy.Wczesniej plywaly jedną dobre w kubeczku mineralnej, teraz 2 dni leza w wacie i nic.Juz jest po nich? dziekowka
Co do nasion, obin ma racje, czasem trafiąją sie wredne małpy.. tak mam w tym roku na out, myslalem ze padla, przychodze po 9dniah i całkiem ładnie poszła w góre ;)
pozdro plantatorzy
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Picie we wczesnej dorosłości powiązane z problemami poznawczymi w średnim wieku
Stres i alkohol idą w parze. Alkohol może pomagać w radzeniu sobie ze stresem, ale jednocześnie zmniejsza zdolność mózgu do samodzielnego rozwiązywania problemów. To może prowadzić do częstszego sięgania po kieliszek, by poradzić sobie z kolejnym stresem. Z drugiej strony pijąc więcej narażamy się na większy stres z powodu złych decyzji podejmowanych pod wpływem alkoholu. Pojawia się samonapędzający się mechanizm, z którego trudno się wyrwać z powodu zmian w mózgu. Naukowcy z University of Massachusetts Amherst donoszą, że picie alkoholu w celu radzenia sobie ze stresem we wczesnej dorosłości ma negatywny wpływ w wieku średnim, nawet jeśli przez kilka dekad nie piliśmy.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.