Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 272 / 6 / 0
[ external image ]

Nowe gówno. Stukturalnie podobne do am-2201. Dostałem to w samplu 100 mg. Zrobiłem maczanę 1:25 (100 mg na 2,5 g podkładu). Pierwsze palenie: kara. Mocne dziwne działanie. Rozcieńczyłem maczankę do 1:35, lecz jeszcze nie paliłem. Ktoś coś?
Uwaga! Użytkownik raven gray jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 447 / 45 / 1
Kara? To dobry znak
Rozmyte kolory kończę, sorry...

Spoiler:
  • 1889 / 72 / 3
U kogo dostępne? Jak wyglądało karanie?
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 1321 / 18 / 0
Re: 5F-MN-24
Nieprzeczytany post autor: Lorrenzo »
Długo trzyma?
Jego przyjaciel miał ksywe "Diabeł".
  • 2 / / 0
A jak z oczami po tym kanna? Da sie wyjść do ludzi? :-D
  • 492 / 16 / 25
Dzisiaj testowalem i po za tym ze slabe to cos tam dziala, pelen ogar po ~30 mg nie wrozy nawet robienia maczany na tym.
I nagle czas zaczyna płynąć wolno jakoś w slowm'ie
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie :cool:
  • 1079 / 126 / 3
Słabe, brak kary, dziwny proch, b. krótkie działanie. Pozytywy nie ma wjazdu na pikawę.
  • 75 / 2 / 0
Działa podobnie do thc tylko dużo słabsze. Palone z folii i wciągany dym przez rurkę. Dawka około 20-30 mg. Raczej nic ciekawego. Trzyma z 30 min.
  • 114 / 2 / 0
Nic ciekawego,bardzo delikatne ledwie zauwazalne działanie. Kilka minut i po wszystkim. Okolo 25 mg z folii.
  • 55 / 6 / 0
dostałem to cudo do mm-2201, skoro slabe i lipa to gdyby dorzucić 200mg do 1g nm-2201, na 15g podkładu, zyska na mocy i polepszy działanie?
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.