Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Jeśli aktualny sort wygląda bardzo podobnie, tym bardziej rozważam kupno w przyszłości.
4-MA slabe gowno
4-MMA takie sobie. Substelne powiedzialbym
Grupa metyowa zmienia metabolizm tego calkowicie.
Najpierw z dwoma szczurami sniffneliśmy po około 40 mg. Weszło dosyć szybko, przyspieszone bicie serca, mielenie szczęką i językiem już po paru chwilach dawało o sobie znać. Poszliśmy usiąść na ławkę, ale już w drodze jeden ziomek narzekał na jakieś dziwne mrowienia i co chwile zatrzymywał nas szarpiąc za rękaw i mówił, że coraz mocniej mu wchodzi. Drugi szczur też po takiej dawce był zadowolony, obaj się cieszyli i objawy mieli podobne jak po dobrej amph. Lekkie roztrzęsienie i wyostrzony wzrok, donosili również o jakimś "innym widzeniu". Ogólnie byli bardzo zadowoleni, mnie jakoś ta dawka nie porobiła. Trochę polepszone samopoczucie i lekka stymulacja, ale żeby euforia czy coś to niekoniecznie. Później 3km drogę do domu zrobiłem w pół godziny, jakoś mocno mnie tak nie wystrzeliło, żebym musiał biec.
Później w domu na zejściu z kary na synt. kanna poszedł sniff jakieś 100 mg. Już po chwili wiedziałem, że mam do czynienia z lepszym sortem niż ostatnio. Ciarki na ciele, wyostrzone zmysły, dosyć duża choć znośna stymulacja, słowotok nawet w konwersacji ze samym sobą daje się we znaki. Ogólnie po za lekkim bólem w klatce piersiowej i może trochę zatok to bardzo przyjemnie. Libido bardzo podwyższone, zdolności intelektualne też. Można robić kilka rzeczy na raz i i tak czuć skupienie. Ogólnie duży jadłowstręt. Poszerzone źrenice też mocno widoczne przy tej dawce. Kardio było lekko czuć, ale przed testem zjadłem 2 catoprile 50, więc nie czułem tego bicia w klacie, mimo podwyższonego pulsu.
To chyba tyle.
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
„Lewe” recepty na opioidy i środki odurzające w paczkach
Prokuratura w Nowym Targu prowadzi dużą sprawę. Lekarz wystawiał „lewe” recepty na leki opioidowe, a ksiądz był jednym z odbiorców środków odurzających. To jedni z wielu zatrzymanych do sprawy osób. Nowotarska prokuratura prowadzi śledztwo, które dotyczy zatrzymanych z czterech województw, a także przerzutu środków odurzających za granicę.
Donald Trump podpisał ustawę rekryminalizującą produkty z konopi zawierające THC
Historyczny zwrot w amerykańskiej polityce konopnej. Prezydent Donald Trump podpisał ustawę budżetową, która zawiera kontrowersyjne zapisy. W praktyce oznaczają one rekryminalizację konopi w USA. Nowe prawo uderza w tysiące produktów z THC, w tym popularne Delta-8. To radykalne cofnięcie liberalizacji, którą Trump sam wprowadził, podpisując słynną ustawę Farm Bill w 2018 roku. Decyzja zapadła po tygodniach paraliżu rządu. Izba Reprezentantów przyjęła pakiet w środę, głosami 222 do 209.
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.