Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
Leśnyludek pisze:Zauważyliście może czy gałka wpłynęła jakoś na wasze zdolności analityczne matematyczne czy pamięć na dłuższy okres ?
Zarzucam gałe już od dłuższego czasu i nie zauważyłem takich efektów myśle że podobnie jak z MJ co za dużo to niezdrowo ale przy okazyjnym używaniu nic nie powinno się stać.
09 kwietnia 2016godrik84 pisze: Ja jadłem pół startej gałki w celu poprawy snu codziennie wieczorem przez okres trzech miesięcy i wątrobę miałem nie naruszoną, zrobiłem badania. Nie wiem może jestem jakimś mutantem.
Pisze bo czuje się zobligowany i wezwany do przekazania wam swojego negatywnego doświadczenia z tą substancja a to dlatego że spozywalem jej nie mało, nie wiem czy nie najwięcej tu z obecnych bo średnio co tydzień dwa od kilku lat z drobnymi przerwami, myślę że alko też zrobiło tutaj swoje. Jeśli ktoś spożywa co miesiąc to niech po 5 latach też spodziewa się tego co ja po 3 (nie warto zulic na
Ps jak ktoś spożywal podobne ilości to niech się wypowie w watku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.