Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
belciki00 pisze:witam,
ponieważ będę miał ketanest w płynie, jak radzicie to przyjąć żeby nie zrobić sobie krzywdy i wzw. mam pytania:
bedzie dobrze cienką igłą w mięsień uda, czy inne miejsce i na ile cm trzeba się wbić najmniej
czy może to wypić poprostu, ale wyczytałem że ryje pęcherz czy nerki w ten sposób,
z góry dzieki za odpowiedż !
Minus ten, że akurat przy nim widnieje adnotacja "produkt stosowany wyłącznie w lecznictwie zamkniętym", co sugeruje, że można go stosować tylko warunkach szpitalnych/pod nadzorem lekarza, więc jakby wyszło, że masz coś takiego to potem owy weterynarz miałby naprawdę solidny przypał.
mam możliwość dostępu do leku Bioketan oraz Ketanest 50. i mam pytanie który z nich będzie lepszy. Oba są w płynie czy muszę je destylować w celu otrzymania proszku ? jak otrzymać substancję stałą?
No i wpadam do zioma bo mowi, szybko po sprzet i lecimy, najpierw 1ml iv.
No i wlasnie, zaczelo cos wchodzic, jakies ptaszki cwierkaly tunel sie otwozyl i w sumie to tyle Oo Dziwna sprawa mowie o tym ziomalowi to on mowi, ze w takim razie jeszcze raz teraz 100 im i za chwile 100 iv i dokladnie to samo jakies ptaszki, tunel i koniec. wstalem z lozka bije do zioma, mowie, ze to jakis wal ze to jakas lipa rozcieczana - a on tak na mnie patrzy i mowi, zebym na zegarek spojrzal - lacznie 3 h z zycia xD
heheheh no i pozniej sie nauczylem dawkowac, piekna substancja, bardzo przyjemna i gleboka. osobiscie to najchetniej to bym zrobil napad na weterynarza i tyle xD
tylko jak za duzo sie snifnie to
hujowe uczucie takie glupio sztywne rece
najlepsza metoda odparowywania to porcelanowa miseczka i mikrofala szypko sparawnie i milo
Bo jestem ciekaw tej drogi podania gdyż sniff działa ok. 3h ,a p.r. podobno wydłuża czas działania ketaminy, warte to zachodu czy dać sobie spokój?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a0e704d3-7e45-4d70-9328-0a0b6a415f7a/fanax-fanex.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250701%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250701T214402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f0876f5849d12f0a264f8d8c5d4c63c5fe1d1e63ae5315fde683118aa7cb01b4)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/obraz_2025-06-21_152357458.png)
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy
Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.