Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Mi ostatnio bardzo smakowała ekspresowa Lipton "Indian Spice" z cytryną i cukrem. Wogóle ostatnio dużo herbaty piję, najczęściej samą bez cukru lub z samą cytryną lub z cytryną i cukrem.
Tak się zastanawiam bo chcę spróbować jakiejś herbaty nieekspresowej lepszej jakości możecie mi coś polecić?
To ludzie stworzyli sobie boga.
Ja osobiście pije najczęściej czyściocha ewentualnie z cytryna...
Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
Ew. może być Dilmah Pure Ceylon (nie wiem, czy robią jakieś inne).
Parzona przez równo 4 minuty, z cytryną i trzema łyżeczkami cukru ;-)
A co jakby zamiast cytryny wycisnąć sok z pomarańczy? Pasowałoby to? Kiedyś wycisnąłem z mandarynki i nie polecam.
To ludzie stworzyli sobie boga.
Ile herbaty dziennie pijecie? Ja od czterech do sześciu kubków, czasem nawet więcej :-) Od czego jak od czego, ale od herbaty jestem na sto procent uzależniony - dzien bez herbaty dniem straconym.
Mi zawsze najbardziej smakował Earl Grey
Pijam zazwyczaj 4-5 herbatek dziennie, zawsze bez cukru,mleka i innych dodatków smakowych. Jak dla mnie te dodatki poprostu niszczą smak i aromat herbaty dlatego ich nie uzywam.
dzien bez herbaty dniem straconym
Mniej wtedy cukru potrzebuję.
Dziewięć gramów zioła i sześć czystych luf
...
Z herbat to pijam Saga ale dlatego właściwie bo mam jej najwięcej w domu zawsze. Lipton mi bardzo smakuje :-) Najważniejsze jednak aby była siekiera czyli bardzo mocna musi być ^_^
Co do cytryny to słyszałem że rozwala zęby, bo się robi jakiś związek z połączenia herbaty i cytryny. Sama cytryna i sama herbata OK ale połączone to już podobno źle. Nie wiem gdzie to było więc nie podam źródła, lecz jak ktoś pija często z cytryną to niech sobie sprawdzi czy to prawda :-)
[b]JEDZ GAŁKĘ![/b] - bo jest tania i dobra X)
[i]Chwała Bogu że się nie ujawnia! Jakbyśmy wtedy mogli filozować?[/i] - Twilight
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.
Marihuana we Francji — mandat 200 euro, program medyczny i wojna o CBD
Francja ma jedno z surowszych praw narkotykowych w Europie Zachodniej i jednocześnie jeden z największych odsetków użytkowników. Od 2020 roku działa tam mandat 200 euro — który wcale nie oznacza dekryminalizacji.