sorki jak mialoby to byc w hodowli indoor
ja naswietlam roznie raz 18h, raz 24h zalezy czy jestem w domu i od roznych czynnikow ;) , i czy takie zmiany naswietlania okolo 3-6+,- h moga zaszkodzic roslince
Jednak biorąc pod uwage że jest to dział outdoor i że twoje roślinki postoją już niezbyt długo pod świetlówką i niedługo pójdą out to aż tak im to nie zaszkodzi.
Co za tym idzie we wrzesniu moze cie spotkac niemila niespodzianka kiedy odkryjesz jakies banany wsrod swoich jakby sie wydawalo żeńskich roslinek.
Moje doswiadczenia moze nie byly w 100% podobne do tej sytuacji bo moja roslina byla caly czas IN ale to ze pierwszy tydzien / dwa miala nieregularne swiatlo wyszlo dopiero na koncu.
Jesli masz nasiona z seed banku to moze nic sie nie stanie ale jesli masz F2 to lepiej dokup sobie jakies jeszcze i zainwestuj w wyłącznik czasowy
a teraz jak juz tak troche ja skrzywdzilem czy lepiej teraz przed outem dac 24h czy12/12 osobliscie wolalbym 24 szybciej sie rozwina beda silniejsze a ta pogoda moze dobic male bezbronne roslinki co o tym myslicie czy 24 h niedobije jej bo jak na out pojdzie to dostanie tyle ile natura przewiduje i czy to niebedzie szok ?? :-) thx za odp. pokoj ;)
jeszcze raz kurwa dasz caly post w kolorze to nie recze za siebie :rolleyes: <_< by LeonardoDaVinci
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
Marihuana może pomóc zwalczyć chorobę Alzheimera
Nowe badania sugerują, że w chorobie Alzheimera równie ważne jak nagromadzenie białek (amyloidu i tau) może być zwalczanie stanu zapalnego w mózgu.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.