Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
Zablokowany
Posty: 1950 • Strona 6 z 195
  • 405 / 26 / 26
O jezu... Po 3 tygodniowej przerwie od kodeiny - 375mg na podkładce 225mg dexa. Życie wydaje się takie piękne. Prawie tak piękne jak muzyka, która sobie leci z gramofonu %-D Zapomniałem już jak bardzo może być przyjemnie na kodeince. A nie tylko zabijanie kodeiną problemów (Ach, to ćpuńskie radzenie sobie z problemami).

Mam już dzisiaj 525mg kody na jutro, ale bez dexa. To się nazywa mieć nadzieję na lepsze jutro :D
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • 1794 / 124 / 0
Ja już dzisiaj 3 razy zarzucałem. 450 o 8 z minutami, potem 300 o 14 z minutami i teraz 450 o 20 :). I dalej życie jest chujowe. Czy to znak, że muszę przejść na majkę?
iVision pisze:
Mam już dzisiaj 525mg kody na jutro, ale bez dexa. To się nazywa mieć nadzieję na lepsze jutro :D
:).
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 405 / 26 / 26
Uroboros pisze:
Ja już dzisiaj 3 razy zarzucałem. 450 o 8 z minutami, potem 300 o 14 z minutami i teraz 450 o 20 :). I dalej życie jest chujowe. Czy to znak, że muszę przejść na majkę?
Majka by Cię o wiele taniej wyszła... Tyle hajsu na kode wywalać. Ale to jeszcze większe wjebanie i jeszcze większe skręty. No i pewnie przejście na i.v.
U mnie po 3 latach brania kody średnio 3-4 razy w tygodniu po czym wpadłem w ciąg na 2 miesiące, to jakoś się wytaraskałem i zadbałem o wszystko i jakoś przeżyłem 3 tygodnie bez kody. Lepsze samopoczucie już mam niż 1-2 dni po odstawieniu. Myślę, że teraz znów wróce do psychodelików branych raz na tydzień + dysocjanty. Lepiej wtedy organizuje swoje życie, niż ciągle jako leń-opiatowiec, który nic nie robi, a ma milion pomysłów. Ech, cinżkie życie. Niemniej jednak jeszcze jutro walne kode %-D
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • 1794 / 124 / 0
Ooo, bardzo dobrze prawisz. Psychodelik raz na tydzień + dysocjanty to zajebisty plan na rok akademicki. A póki są wakacje mogę sobie pozwolić na skręty, więc przemyślę tą majkę ;).
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 405 / 26 / 26
Na rok akademicki to ja bym sobie izopropylofenidat przetestował + psychodeliki + dysso %-D Ja narazie na kodzie jestem, ale 4 paczki na trip, ech - nie stać mnie na takie burżuazje >:C Na majke, kurwa, no nie chce i.v. Jak żyć. W sumie lepiej, czas się uwalniać od opiatów, lepiej teraz, bo później może być za późno :D
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • 1130 / 48 / 0
Juz jest za pozno, tylko jeszcze sobie z tego nie zdajecie sprawy :)
  • 1794 / 124 / 0
Z pierwszym zajebaniem kody już było po ptokach. Teraz to tylko pochyła równia i pędzący wagonik.

Ale nie ma co płakać, póki co jest pięknie :heart: . Kocham was!
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 2652 / 387 / 0
Ms kodeina rżnie właśnie Uroborobosa w jego wygrzane dupsko.
Uwaga! Użytkownik Blue_Berry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1794 / 124 / 0
Właśnie średnio. Zarzuć fentem :/.
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 2652 / 387 / 0
Na to trzeba zasłużyć, psino.
Uwaga! Użytkownik Blue_Berry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 1950 • Strona 6 z 195
Newsy
[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.