Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Jaki to najwiejszy przeddział wiekowo ?
Stawiam na:
16-19 lat = 25% ludzi
20-25 lat = 40% ludzi
3o -35 lat = 20% ludzi
pozostałe 5% to czysci lud niedzielni pa
a jak wy myslicie /
@zaqzax Proponowałbym dodać ankietę.
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
17-21 - 30%
21-26 - 20%
26+ - 10%
Gimbowraki w przewadze. Nikt kto potrafi wygooglować "dopalacze" nie będzie palił czegoś o nieznanym składzie. Chyba, że przeceniam nasze społeczeństwo.
Taa, wiem, że kanna to nie klasyczne dopy, ale jednak to jeden chuj.
W obrembie okręgu kannabinoidowego stosujcie przypisy w swoich postach. Paląc kanna nie potrzebna mi jest do życia informacja co to sa kurwa hekatomPy. Ale jeśli już posługujesz sie takim termnem to go kurwa objaśnij po ŁePkaH, bo komus sie może np. nie chcieć szukać w gogLE co to som kehatomby. Pozdrawiam :)
Mies van der Rohe
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
Użytkownicy psychodelików inaczej przetwarzają emocje, m.in. szybciej rozpoznają zagrożenie - wynika z badania UJ. Kierujący nim prof. Michał Bola podkreślił, że przeciera ono szlaki w obszarze neuroobrazowania użytkowników psychodelików, jednak pełne zrozumienie ich wpływu na mózg wymaga wielu lat pracy.
