Ale jak juz to sprobuj sie najebac ''podajac odwrotnie''
Ja sie jeszcze tak nie bawilem ale z drugiej strony :D to dobry patent bo dziewczyna/zona/rodzice nic nie wyczuja bo przeciez nie piles :D
Do rzeczy. Ile czystej wódki podać iv przy załóżmy średniej tolerancji ? Ile wody do goudy ?
london5 pisze:Dokładnie. Smak, zapach etanolu poczujesz tak samo po wypiciu, jak i po wstrzyknięciu. Dla mnie ciekawy temat. Gra jest warta świeczki.
Do rzeczy. Ile czystej wódki podać iv przy załóżmy średniej tolerancji ? Ile wody do goudy ?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem
Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.