Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
ODPOWIEDZ
Posty: 548 • Strona 45 z 55
  • 3901 / 245 / 13
Przez ściany żołądka nic się nie wchłania. Są pokryte śluzem chroniącym je przed reaktywnymi roztworami - takich rzeczy nie ma nawet w erze...
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 581 / 91 / 6
@up
wikipedia pisze:
Although the absorption is mainly a function of the small intestine, some absorption of certain small molecules nevertheless does occur in the stomach through its lining. This includes:

Water, if the body is dehydrated
Medication, like aspirin
Amino acids[17]
10–20% of ingested ethanol (e.g. from alcoholic beverages)[18]
Caffeine[19]
W kwestii aminokwasów/kofeiny/aspiryny szczególnie. Być może tryptaminy też potrafią się troszku wchłonąć, w końcu cząsteczka trochę podobna.
Co najmniej jeden odnośnik wygląda na legitny:
http://www.fcav.unesp.br/Home/departame ... chap03.pdf
Nie mam czasu sprawdzać, sesja.
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
  • 3901 / 245 / 13
To są jakieś marginalne wartości... Jak zresztą empiryka jawi nie wchłania się do tego stopnia, żeby faza była i to chyba jest argument kończący dyskusję.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 42 / / 0
Czy dla osoby dla której 8mg 2C-P to fajna jazda starczy 15mg 4-aco-dmt?
  • 762 / 38 / 0
25mg żebyś wejrzał w te mistyczne krainy
  • 3406 / 536 / 0
30mg i widzisz przez ściany.
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 1329 / 60 / 0
15mg może być za mało na dobrego tripa. Jak coś to dopal MJ na peaku, ewentualnie zjedz z 10 tabsów deksa na podbicie. Albo zapodaj szczykawkom w mięsień tudzież żyłę, wtedy moc powinna być wystarczająca ;]
A oto bazy na dalekiej orbicie ZIEMI i poza orbitą KSIĘŻYCA oraz na samym KSIĘŻYCU, które zbuduję sobie w przyszłości. LUDZKOŚĆ będzie słuchała wtedy MNIE
  • 443 / 7 / 47
Ale ta tryptamina jest magiczna, po wczorajszej podróży z koleżaneczką stała się na pewno jedną z moich ulubionych, kto wie czy nie ulubioną. Bardzo lubi się z przyrodą, leśnymi spacerami i przy tym nie jest aż tak wizualna jak 4-HO-MET, lecz mocno działa w sferze mentalnej - daje bardzo konkretne rozkminy i mnóstwo ciekawych przemyśleń o korelacjach panujących na świecie. Wczoraj miałem multum bardzo ciekawych spostrzeżeń z dziedziny: koegzystencji cywilizacji z przyrodą, walut/kryptowalut i ekonomii, tego jak bardzo ludzie inteligentni i nieprzeciętni są nie na rękę państwu i organom represji, do tego poruszałem jeszcze tematy urbanistyki, świata technologii i IT, budowy społeczeństwa i ogólnie faktu jak bardzo ludzie nieszablonowi i wybitni intelektualnie mają pod górkę na tym świecie, jeśli chodzi o osiągnięcie szczęścia, godnych zarobków i dopasowanie się do ogółu społeczeństwa.

Ogólnie bardzo polecam - daje maksymalny ogar i kumację na niesamowitym poziomie, a przy tym jest się mobilnym i tak bardzo chętnym do zwiedzania/odkrywania na nowo świata i wędrówki po lasach, łąkach czy nawet chodnikach, bo wizualne zaburzenia percepcji czy Body Load zupełnie w tym nie przeszkadzają ;)
  • 698 / 172 / 0
Dla mnie ostatnio po 25 mg ta tryptamina okazała się bardzo wizualna, przeżyłem niezwykłe efekty OEV i CEV. Wizuale przy otwartych oczach tworzyły się na suficie, wyłaniając się stopniowo - najpierw w formie cienkich, białych, niepowiązanych ze sobą odcinków, które wyłaniały się coraz bardziej i wydłużały się do postaci białych wstążeczek, potem łączyły się i tworzyły zalążek fraktalnego obrazu, który nabierał kolorów, by w końcu przekształcić się w trójwymiarową kompozycję. Obejrzałem około 10 takich "instalacji" i nie mogłem się zdecydować, czy oglądać je dalej, czy pójść w świat CEV-ów, które zadziwiały swoją fenomenalną kolorystyką. Z zamkniętymi oczami przeżyłem m.in. podróż tunelami w głąb ziemi z pochodnią w ręku, znalazłem się w środku czegoś przypominającego ogromne wnętrze zegara, gdzie wszystkie tryby i mechanizmy poruszały się i zmieniały kolory. Niesamowite.
  • 2 / / 0
zauważyłem że powyżej 25-35mg działanie w sumie się nie intensyfikuje, takie albo jesteś na fazie albo nie jesteś :p
Uwaga! Użytkownik vacuummaszinHenry nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 548 • Strona 45 z 55
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.

[img]
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze

33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.

[img]
Polacy stworzyli olbrzymią bazę danych oddziaływania leków psychotropowych na EEG

Leki psychotropowe od dekad stanowią podstawę leczenia zaburzeń psychicznych, jednak sposób, w jaki dokładnie wpływają na aktywność elektryczną mózgu, nigdy wcześniej nie został zbadany na tak dużą skalę. Zespół naukowców przeanalizował ponad 24 tysiące zapisów EEG pochodzących z dwóch warszawskich szpitali psychiatrycznych. Wyniki tej pracy, opublikowane w czasopiśmie eBioMedicine, tworzą największy jak dotąd atlas neurofizjologicznych „podpisów" głównych klas leków psychotropowych.