-jak wczesniej napisalem jestesmy poczatkujacymi farmerami wiec moim pierwszym pytanie , a raczej prosba bedzie podsuniecie mi czegos latwego w utrzymaniu
z góry napisze ze priorytetem jest dla mnie moc , mozecie podsunac nwm ze 3 odmiany ktore uwazacie za najbardziej trafne
-drugie pytanie , poddajcie jakies zaufane strony z nasionami gdzie wysylaja zdrowe i dorodne nasionka a nie jakis chlam. I co do tych odmian to zeby bylo na zasadzie sadze w maju poczatek i poczatek sierpnia mam palonko na takiej zasadzie bylo by najlepiej a wiec slucham waszych propozycji.
oczywiscie co do tego ze latwe w utrzymaniu nie mialem na mysli wjebania krzaczka do ziemi i czekanie 2-3 miesiecy i przyjscia na gotowe , bedziemy tam zagladac co tydzien to murowane , mowiac ,,latwe w utrzymaniu" mialem na mysli zeby sie nie pierdolic z drobnostkami o ktorych niemam pojecia a maja one wplyw na rozwoj roslinki :)
wgl najlepszym rozwiazaniem bylo by dostanie kontaktu do kogos z was co w tym siedzi , nwm gadulec co kolwiek i zadanie szybkich zwizlych pytan :)
AK47 auto
White Russian auto
Automazar
Dobre sklepy :
F2seeds,quakemind
Co do odmian to tak jak koledzy wcześniej wymienili, będą się powtarzać ale jak najbardziej godne polecenia: Passion, Purple Maroc, Maroc, Shaman oraz automaty ak-47, white russian, white widow, low/diesel ryder. Wszystko to sprawdzone i klasyczne odmiany.
-ak 47
-blueberry
z półautomatów:
-amnesia haze,
-anubis.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/kepinski.jpg)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fear-and-loathing-in-las-vegas-car.jpg)
USA: Co czwarty kierowca, który zginął w wypadku, był pod wpływem marihuany
Nowe badanie przeprowadzone w stanie Ohio pokazuje, że ponad 40 proc. kierowców, którzy zginęli w wypadkach drogowych, miało we krwi THC – substancję psychoaktywną zawartą w marihuanie. Średnie stężenie było wielokrotnie wyższe niż poziom uznawany za bezpieczny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksionckrystian.jpg)
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego
Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/bol-plecow-ekstrakt.png)
Ekstrakt z konopi wykazuje wyższą skuteczność niż opioidy u pacjentów z przewlekłym bólem pleców
Ekstrakty z konopi pochodzenia roślinnego zapewniają lepszą ulgę w bólu oraz inne klinicznie istotne korzyści w porównaniu z opioidami u pacjentów cierpiących na przewlekły ból dolnej części pleców – wynika z danych z badania klinicznego opublikowanego w czasopiśmie Pain and Therapy.