pozdrawiam
Po jednoczesnym zażyciu jedno wzmaga działanie drugiego.
Dobra koncentracja chwilami zamienia się w agresje słowną, którą jestem w stanie prawie całkowicie kontrolować :).
Po co miksować noopept z piracetamem? A miksowałeś? Ja tak i wg mnie to najlepsze połączenie pod względem ekonomia/efekty. Oczywiście do tego musi być podstawowy stack złożony z kompleksu witamin, choliny (od biedy lecytyna), chelat magnezu i omega-3, ewentualnie żeń-szeń.
Piracetam jest tani jak barszcz, Biotropil 15zł za 60tab 1200mg. Noopept zresztą też, już za 44zł 2g da się kupić od dobrego vendora.
A jak ktoś ma hajs to sunifiram. A jak ma dużo hajsu to prl :-D
BTW co to prl?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów
Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.