Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
#mops
kapitanxsova pisze:Też oparty na takim rushu dopaminowym? Twoim zdaniem co lepsze ?
A jak ze znieczuleniem ciała? Na trójce nabawiłem się od cholery blizn które do dziś nie chcą zniknąć ze skóry, jak tutaj ryzyko jest większe to odpuszczę nawet skromny test.
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
#mops
#mops
son.of.the.blue.sky pisze:przez cały ten czas zachowywałam się mocno nienaturalnie, jak po ketonach. Bardzo podkręcona pewność siebie, jakaś szczątkowa euforia, dużo dziur w pamięci i mocno podwyższone ciśnienie i puls..
#mops
son.of.the.blue.sky pisze:@belejaki, zrobiłam to kilka tygodni temu. Przez kilka godzin czułam się jakbym była właściwie trzeźwa, tylko z lekko podwyższonym nastrojem. Rozmawiałam z rodziną i znajomymi, nawet z moim szefem przez telefon i dopiero na drugi dzień zorientowałam się, że przez cały ten czas zachowywałam się mocno nienaturalnie, jak po ketonach. Bardzo podkręcona pewność siebie, jakaś szczątkowa euforia, dużo dziur w pamięci i mocno podwyższone ciśnienie i puls. Ogólnie 4-MeO, difenidyna i mxp wydają mi się mocno toksyczne dla organizmu i psychiki.
dlaczego toksyczne ? ja tam na drugi dzień po przespanej nocy czuję jakbym nic nie wszamał, jedynie po mxe u mnie występowało coś w rodzaju kaca.
@belejaki brałeś PCP? Zawsze chciałam spróbować, a nigdy nigdzie nie było. Jeżeli faktycznie jest podobne do 4-MeO, to już nie chcę, dziękuję za informację, teraz będę spała spokojniej :cheesy:
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ghbtatoo.jpg)
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju
Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.