- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
kolejność podania nie ma dla mnie wiekszego znaczenia, czy najpierw pale a potem pije czy odwrotnie
wyjątkiem jest to ze po zapaleniu zawsze musze sie napić piwka :), bez tego palenie si po prostu nie lczy
a i nie polecam połączenia baki z szampanem, może z racji tego ze szampana nie lubie
W ogole jedyne co mi wchodzi to browar.
Wszelakie mocniejsze trunki tak wala spirytem i maja tak zmienony smak ze az nie moge na to patrzeć,
Warto pomagać.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
dlatego nie pije-bo wole palic:)
@T.H.C.92 Na przyszłość nie pisz wielkimi literami, dobry mamy jeszcze wzrok, sugerujesz że niedowidzimy? :|
Ciekawe, że nie było już takiego wątku, byłem pewien, że już o tym kiedyś rozmawialiśmy. Chyba, że w jakimś ogólnym.
[quote="Kurwik"]
Nie próbowałeś nigdy baki z alko z tego powodu, że ci alkoholu nie sprzedali? Cóż, takie prawo. Ale z kolei bakę ci sprzedali i to "duzooo razy"? Kolejny, potężny powód do legalizacji mj i poddania jej odpowiednim prawnym regulacjom ]
Te, pan czepialski, nie ma się pan gdzie udzielać? :wall:
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4
Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.