http://pl.wikipedia.org/wiki/Midazolam
Midazolam tabletki 7,5mg ile na pierwszy raz? moge to rozkruszyć, lub przegryźć i popić z wodą?
Powód: Dodano wzór strukturalny i odnośnik do wikipedii
Midazolam jest sprzedawany w ampułkach zawierające różne ilości mid. i różne objętości.
Są np. takie pudełka że jest 10amp. po 5mg w kazdej. Tylko sa pudełka z ampułkami 5mg/1ml, są 5mg/3ml i tp. Dokładnie nie pamietam ile midazolamu w jakiej ilości płynu jest ale w każdy, razie te same dawki sa w różnych objetościach.
Ale jest minimum 5mg/1ml. Więc cała paczke 75mg potrzeba 15ml wody. Dałem 20 bo myślałem że i tak wyjdzie mniej ale wyszło tyle samo.
Puknąłem ponad 15mg, w pierwszej chwili dość przyjemnie a teraz juz prawie nie odczuwam.
Samo wejście jest najprzyjemniejsze a teraz nie odczuwam bo co to jest te15-20mg przy mojej tolerancji.
Pewnie gdybym wziął całą paczke to by było fajnie.
P.S. Wie ktos może ile kosztuje największe pudełko dormicum 100tabl. po 15mg?
Bo to moje kosztuje cos ponad dyche.
Jak po przefiltrowaniu dalej bede mial lekko mętny roztwór moge puknąć?
i jak z rozpuszczalnością 5ml starczy na 15mg?
Ile musze trzymac te Dormicum w wodzie do całkowitego rozpuszczenia i martwi mnie jeszcze jedno - rozpuszczalność midazolamu, czy około 15mg zmieści się w 1ml (insulinówka)
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.