Moje jednorazowe doświadczenie z LSD (140ug) było całkiem cudowne. Poza tym, że spędziłem miło czas, uświadomiłem sobie do końca kilka rzeczy dotyczących moich poglądów na świat, czy uczuć do pewnych osób. Oprócz tego na jakiś czas miałem dużo więcej motywacji do życia i działania, więc w psychodelikach jest COŚ WIĘCEJ.
Pozdrawiam i polecam,
L.
Dla mnie psychodeliki były czymś co przypomniało mi dawno dziecięcą radość życia i pozwoliły jakby odzyskać siebie;)
Co do złych wkrętek po MJ, to mam je o wiele częściej po właśnie takiej 'nieszkodliwej' trawie niż po klasycznych psychodelikach. Może to wina tego, że biorąc psychodeliki bardziej dbam o S&S niż w przypadku mj, nie wiem.
Ja osobiście polecam 4-ho-met w ilości 20-30mg + doświadczony i/lub zaufany opiekun dobre S&S i można próbować. Odradzam na początek 4-aco-dmt z racji tego, że bardziej siada na myślenie.
PS. proponuje przed wzięciem, zrobić sobie jakiś plan co będzie się robił na tripie. Przygotować muzykę, czy filmy. Polecam Barakę, Samshare lub coś w ten deseń z filmów.
PS2. Trochę offtopic, ale nie bardzo wiem gdzie zdać to pytanie wiec zapytam tutaj.
Czy tetrazepam zbija działanie psychodelików tak samo jak klasyczne benzo?
ad. PS2: polecam szukać. tak, ale słabiej - surv
Chcesz - próbuj. Nie chcesz - trzymaj się z daleka. Boisz się czegoś konkretnego - zapewniam Cię że prędzej czy później będziesz musiał się z tym zmierzyć, a bez doświadczenia, lub bez wsparcia osoby z conajmniej wieloletnim doświadczeniem to sobie tylko krzywdę zrobisz.
No chyba że chcesz sobie tylko na obrazki popatrzeć, w takim razie może być miło. Niemniej swoją nazwe psychodeliki nie zawdzięczają kolorkom i przyjemnemu pływaniu w oceanie serotoniny. Tak więc jeśli chcesz psychodelików, poszukaj sobie albo naprawdę doświadczonej albo bardzo zaufanej osoby. Jeśli zaś chcesz sobie tylko trochę pofazować, to nie ma znaczenia co tu napiszę bo i tak zrobisz jak wydaje Ci się że chcesz.
Niemniej bez dobrego s&s to bym się nigdzie nie wybierał na Twoim miejscu.
a co do odczuwania strachu przed psychodelikami to oddaję hołd Terence'owi
if you take a psychedelic and you're not afraid you did too much, you didn't do enough
Tak więc na łąkę szukać łysiczek.
Niemniej swoją nazwe psychodeliki nie zawdzięczają kolorkom i przyjemnemu pływaniu w oceanie serotoniny.
Ja bym jednak bał się jeść takie grzyby mając problemy z głową
Just like that, one, two, three, four...
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
