Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Ziben pisze:Łysice mają charakterystyczny zapach
tak mi przyszło propos węchu, że we Francji mają tresowane świnie do szukania trufli
jakby ktoś chciał wykorzystać pomysł to podpowiadam, że trzeba ją pewnie pilnować, żeby nie wyjadała bo zacznie halucynować po 2giej wyżartej "rodzince" i do niczego się już nie przyda w tym dniu
wydaje mi się, że jak ktoś się nie zna to najlepiej obczaić fotografie i nimi się kierować - jest tego tyle na necie...grzybków które by były naprawdę podobne też w sumie nie ma - albo mają ten "cycek" i bardzo rozłożony kapelusz albo są jakieś duże albo nie rosną na łące tylko jakoś w lesie bardziej - trzeba naprawdę mieć słabą pamięć , żeby nie zapamiętać jak wyglądają "te jedyne" i gdzie tego szukać
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
Ostatni delikwent, jak widać, rósł nawet z łysiczkami w jednej kępie.
Foty z Archiwum ŁK
https://www.dropbox.com/s/7c4m0z3cbqsip ... 0.JPG?dl=0
- Hurrra będę wielką artystką!!!
Z psytrance od 2012 roku.
Jestem odklejona.
pokolenie Ł.K. pisze:Mówisz i masz :-)
[ external image ]
Korzystając z okazji zadam jeszcze pytanie:
Czy łysiczka może mieć jasno brązowe blaszki?
Cyjanek Potasu pisze:
Czyli ten po lewej to łysiczka, mam rację?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
