zauwazyl ktos wplyw na cisnienie ? jesli tak to jakies porownanie do 3mmc.
Substancja poprawna, pierwsza kreska (o ile będzie wynosiła minimum 150-200mg) daję naprawdę radę, potem jest trochę słabiej, ale poprawnie.
Smierdzi wyjatkowo nieciekawie.
Poszło sniffem. Jak bedzie serio orac nos bedzie lecialo rozpuszczone w czymkolwiek bo tego smrodu nie zniose
edit zaczyna dzialac szybko
brak rozleniwienia jak po 3mmc, brak sedacji. Fajny wplyw na dopamine. Dzialanie ok. Jeszcze jedna sciecha dzis i pare dni przerwy. potem wrocimy do rozmowy nt substancji.
Odczuł ktos serotoninowe dzialanie tego prochu /?
dzonty pisze:I co wizz jak poszły badania?
Dopaminowy ogien.... wole serotoninke.
Wczoraj juz pisac mi sie nie chcialo, ale zdawało się, że mnie rozerwie.
Substancja sama w sobie ok. Jednak chyba wole kupic którąs z amfetamin. Wychodzą taniej (np 4fma) a działaja dłuzej i lepiej.
Co do sluzowek nie podrazniło. Starajcie sie jak najmocniej zetrzec 3-CMC. 3 kreche starłem kartą podziabałem karta i znów kilkukrotnie przetarłem. Dzisiaj zero problemów z nosem.
Wizz pisze:Miał ktos problemy gastryczne po tym ?
Wczoraj juz pisac mi sie nie chcialo, ale zdawało się, że mnie rozerwie.
Osobiście wole jednak 3mmc
Poprawa cytowania #czeslaw
grabathc pisze:mozna mixowac z a-pvp/a-pvt albo z jakims eth-catem lub mxe :)?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
