GruntToZiemia pisze:Można to dostać gdzieś w UE? Bo naprawdę mi się podoba ten profil z opisu, a zwykłą ważkę też lubię.
To była mała hobbystyczna synteza zrobiona przez jakichś Belgów. Zreszta ekipa tych ludzi lub jeden człowiek bardzo dziwne rzeczy syntezowali jak Ariadne , 4C-DOB , tylko ze nigdy nie trafiło to do sprzedaży oprócz 2C-B-FLY w bardzo małych ilościach. Znaczy nie wiem czy 2C-B-FLY wyszło z tych samych rak ale podejrzewam ze tak.
opak pisze:Obecnie z tego mi wiadomo już nie :)GruntToZiemia pisze:Można to dostać gdzieś w UE? Bo naprawdę mi się podoba ten profil z opisu, a zwykłą ważkę też lubię.
Generalnie faza jest indukowana przez dźwięki bez muzyki występuje takie wykrzywienie i falowanie obrazu ale z muzyką na białej powierzchni pojawiają się wyginające kolorowe linie zmieniające się w okręgi znikają i tak od nowa . muzyka strasznie dobrze wchodzi wywołuje strasznie przyjemne dreszcze. na razie tylko nosek taki ( tkliwy się staje ale zero sensacji na drugi dzień )jak zejdzie tolerka to pobawię się z dziąsłem sypać proszek czy może nasączyć coś ( trzeba czekać na wyschnięcie czy można tak od razu?? ).
DVS pisze:Powiedzcie mi kochaniutcy jak bardzo bolesne jest doświadczenie wciągania tejże substancji nosem w skali od 0 do 2C-P? I jaką dawkę byście polecali wciągać na pierwszy raz, z tego co tu wyczytałem to tak z 5-8mg.
Odnośnie dawki to 7-8 mg donosowo na pewni nie rozczaruje
W zapodany tak około 14 15 pozwala usnąć spokojnie o północy. Na zejściu jest taka stymulacja ruchowa. Budzę się w lepszym niż zazwyczaj humorze, body loadu nie mama żadnego szkoda ze z tolerką trzeba czekać tydzień ale żadnych ciśnień nie ma. No i jest głębia której nie ma po trypaminach generalnie przy większych dawkach można coś wyciągnąć z tripa pożytecznego. No i w sumie to sbustancja raczej na domek lub jakieś spokojne miejsce.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/7be4aa44-20c8-499d-b97d-1bf945a75458/mcdonalds.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251006%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251006T084702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=4f6da0533c6afb5a919487f6ba8f9559b847a713fcd4c5c73e663a2f3aa1bdee)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portadas-marian39-768x440.png)
Medyczna marihuana w Bundeslidze: Union Berlin przełamuje tabu
Piłka nożna to nie tylko bramki, transfery i wielkie emocje. To również przestrzeń, w której odzwierciedlają się społeczne zmiany, nastroje i debaty. Decyzja Unionu Berlin pokazuje, że stadion może stać się miejscem znacznie szerszej dyskusji – o zdrowiu i przełamywaniu tabu. Berliński klub jako pierwszy w historii Bundesligi związał się z marką medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/brussels_police3_0.jpg)
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki
Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/alko24h.jpg)
Nocna prohibicja godzi w wolność? „Nic tak nie zabiera jak alkohol i narkotyki”
Przeciwnicy nocnej prohibicji argumentują, że tego typu zakazy godzą w wolność człowieka. - Nic tak nie zabiera wolności jak alkohol i narkotyki - zauważyła w rozmowie z PAP psychoterapeutka uzależnień Anna Biskot.