4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1013 • Strona 20 z 102
  • 130 / / 0
3mmc to jest
  • 16 / 2 / 0
Witam, tak jak ktoś wstawił zdj "pseudo mefa" http://imageshack.eu/sLM/ tak zdarzyło mi się na to natchnąć. Wziałem sztunie takiego "czegoś" , choć spotykam się z takim czymś 1 raz. Wygląd dosłownie tak jak na zdj , drobne przezroczyste kryształki które przy rozwalaniu strasznie strzelają a następnie zmieniają się w bialutki proch. Zapach po rozkruszeniu bardzo chemiczny, smak typowo gorzki ale tutaj najdziwniejsza rzecz: Działanie. Wysypałem na oko 150/200mg i do dzieła! Okropne gryzienie i pieczenie w nosie przez około 1,2 minuty po wciągnięciu. Wjeżdża bardzo niemiło, serce skacze jak szalone ogromna stymulacja ale zero choć najmniejszej euforii i empatii/słowotoku, po prostu stymulacja jak po dobrym futrze. Działanie około 2h , zjazd zerowy praktycznie (oprócz typowego zmęczenia) i tu najlepsze praktycznie zero ochoty na dorzutke, meczy strasznie układ krwionośny i długo nie można zasnąć. Wie ktoś co to może byc?
  • 16 / 2 / 0
Witam, tak jak ktoś wstawił zdj "pseudo mefa" http://imageshack.eu/sLM/ tak zdarzyło mi się na to natchnąć. Wziałem sztunie takiego "czegoś" , choć spotykam się z takim czymś 1 raz. Wygląd dosłownie tak jak na zdj , drobne przezroczyste kryształki które przy rozwalaniu strasznie strzelają a następnie zmieniają się w bialutki proch. Zapach po rozkruszeniu bardzo chemiczny, smak typowo gorzki ale tutaj najdziwniejsza rzecz: Działanie. Wysypałem na oko 150/200mg i do dzieła! Okropne gryzienie i pieczenie w nosie przez około 1,2 minuty po wciągnięciu. Wjeżdża bardzo niemiło, serce skacze jak szalone ogromna stymulacja ale zero choć najmniejszej euforii i empatii/słowotoku, po prostu stymulacja jak po dobrym futrze. Działanie około 2h , zjazd zerowy praktycznie (oprócz typowego zmęczenia) i tu najlepsze praktycznie zero ochoty na dorzutke, meczy strasznie układ krwionośny i długo nie można zasnąć. Wie ktoś co to może byc?
Scalono
| 13 |


Chciałbym jeszcze dodać, że po "przespaniu" się około 6h wstałem zmęczony i czuję się jak po zjezdzie na fecie tylko o polowe slabiej.
  • 400 / 5 / 0
wygląda mi to na pentedron , chyba %-D
kazik333@tutanota.com
  • 16 / 2 / 0
Jadłem pentedron z 2 źródeł i na bank to nie to , zastanawiam sie nad etylofenidatem, z opisu by sie całkiem zgadzało.
  • 1628 / 199 / 0
To JEST pentedron. %-D I faza wypisz wymaluj jak dla dawki 150-200mg. :-p
  • 677 / 3 / 0
Toć to pentedron :old:
Uwaga! Użytkownik Nycomed nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / / 0
Wydaje mi się, że może to być etylofenidat w krysztale.
  • 18 / / 0
Kolega przyniósł mi na spróbowanie "mefedron" od jego osiedlowego dilera.
Kryształy bardziej przezroczyste niż białe. Niewielkie i podłużne (lekko).
Strzelało bardziej niż "mój" przy rozkruszaniu.
Po wyciągnięciu czułam w nosie alkohol, spirytus.
Spływ praktycznie bezsmakowy, ale wciągnie nie samowicie ohydne.
Strasznie dziwnie się po nim czułam. Dodam, że spożylam go po kilku kreskach w dużych odcinkach swojego.
Trzęsienie rąk, ogólne nieogarniecie i nic przyjemnego.
Po kresce swojego uczucie przeszło, jednak po 3 godzinach zaczęłam odczuwać mdłości, które przeszly po 30min. (+częste posiedzenia w toalecie )
Cóż to?
Uwaga! Użytkownik Nycoten nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 55 / 0
Nycoten pisze:
Cóż to?
Może pentedron albo alfa ? Strzelam bo 3 mmc to raczej nie było
ODPOWIEDZ
Posty: 1013 • Strona 20 z 102
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.