Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
Z 5-/6-APB, 5-MAPB i MDMA mam dosc duze doswiadczenie i dawki po 150-200mg byly grane i efekty mi sie podobaly. Jesli mialbym ulozyc je w kolejnosci od najepszej do najgorszej to wygladaloby to nastepujaco: MDMA>5-MAPB>6-APB>(dlugo nic)>5-APB.
Czy w takim razie warto inwestowac w te substancje czy odpuscic ja sobie w ogole? Po przeczytaniu calego watku mam nieco mieszane uczucia. Podoba mi sie dlugi czas dzialania 5-API, do tego S&S wydaje mi sie byc sprzyjajace i 'tworzace faze' - impreza w ulubionym klubie, gdzie znam wiekszosc stalych bywalcow, do tego szybka muzyka - rozne rodzaje i podgatunki elektronicznego hardcoru. Celuje w dawke 150mg oralnie.
co do stymulanta. zadnego. No nie pwoiesz, ze Cie 5-API usypia? Zajebiscie stymuluje.
Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żywe istoty.
Czyste wezwanie dla naszej wewnętrznej natury,
aby zbudziła się z naszego codziennego życia, naszego strachu.
Pytam kogoś doświadczonego z sortem 5-API od polskiego vendora, bo przeczytałem cały temat i jest jeden wielki burdel z tym dawkowaniem. Jedni piszą, że 30mg, inni 75mg, jeszcze inni 100mg na 150mg kończąc. :-/
Zaznaczam, że nie chcę dorzucać. Nie musi być mocno, ale chciałbym poznać ten związek jak najlepiej przy pierwszym podejściu.
Dodam, że satysfakcjonującą dawką beżowego 6-APB jest dla mnie około 125-140mg, a dla dziewczyny 110-125mg. Wtedy jest w sam raz - nie za słabo, mogłoby być mocniej, tylko po co? ;-)
Wawoj pisze:Szwedami nikt sie nie przejmuje, oni generalnie maja problem z systemem miar i czesto myla setke z gramem.
Tutaj jest bardzo dokładny raport o zagrożeniach związanych z tą substancją, włącznie z ilością
substancji znalezioną w krwi denatów:
http://register.consilium.europa.eu/doc ... 013%20INIT
Niestety nie do końca wiem jak te dane interpretować. Zauważyłem jednak, że kilka osób próbowało się ratować benzodiazepinami. 5-API jest iMAO, więc to pewnie też miało wpływ na śmiertelny finał niektórych miksów.
Jest mnóstwo substancji o dużo niższym dawkowaniu i nie zdarzało się tyle raportów o ich śmiertelnym przedawkowaniu.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a8dddab1-8b69-49ca-9225-7ace70ec86df/ima_b5e3948.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250709%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250709T093402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1a65cf3c1000e6077bf69a70ac4e6ed26839be422047505e8408cd9621aadc53)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/amnesia_ibiza.jpg)
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów
Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.