Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ale jeśli ktoś posiada doświadczenie bądź wiedzę lekko szerszą niż ja to prosze o podzielenie się nią.
Ciekawi mnie też czy jak mi taki roztwór leżał przez ponad 24h to moge se go jebnąć bez śmierci i ile tabletek moge rozpiścić w alko.
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
Ten cały osad to wypełniacze czy kaszlodyn właśnie, jak myślicie?
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
https://www.duckduckgo.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... D-WS0A_sqA
w PDF'ie.
Solubility: sparingly soluble in water, freely soluble in
alcohol.
- wchlanialnosc 100%
- subtancje pomocnicze w acodinie nie sa rozpuszalne w etOH - tym samym otrzymujemy roztwor DXM czystosci (w zaleznosci od metody) farmaceutycznej, tym samym gotowy do IV.
A IV DEIKSEMOW NIE WALIMY, BO TO NIEBEZPIECZNE I JEDYNĄ OPTYMALNĄ DROGĄ JEST WPROWADZENIE DO ŻOŁĄDKA. - to jakby ktoś się zdecydował puknąć iv dxm'y.
Ale dla eksperymentu możecie próbować (nie namawiam) 100ml alko na 300dxm (paczka aco) i będą idealne proporcje.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
