Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
  • 397 / 3 / 0
Znacie jakieś preparaty/zioła, która przez przypadek pełnią taką funkcję i są łatwo dostępne? Pierwsze (i jedyne) co mi przychodzi na myśl to DXM. Znacie coś jeszcze? Planuję w ten sposób ogarnąć jakieś kombo na rzucanie palenia (albo ograniczenie chociaż).
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 67 / 2 / 0
Tak się głupio składa, że antagoniści receptorów nikotynowych to raczej trudno dostępne substancje, głównie są to środki zwiotczające. Jak masz duże ciśnienie to jedź do Łodzi i zadzwoń po karetkę - masz duże szansę na zdobycie Pavulonu. Dają chętniej niż powinni, sprawdzone info.
I'm just a Rock and Roll rebel, I tell you no lies, they say I worship the devil, they must be stupid or blind
YALA! :gun:
  • 397 / 3 / 0
He, he, he to już chyba nie te czasy, afera była dość dawno ;) Ja raczej poszukuję takich substancji, które w aptece są bez recepty, mają leczyć coś innego a przez przypadek mają również i taką cudowną właściwość. DXM jest najlepszym przykładem. Doczytałem, że jeszcze kudzu, także to mogłoby być dobre kombo. Może coś jeszcze?
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 766 / 136 / 6
Na rzucenie palenia najlepszy będzie bupropion (Wellbutrin, Zyban), ale to de facto nie jest odpowiedź na Twoje pytanie. Wieczorem postaram się podrzucić kilka bardziej dostępnych związków :)
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 422 / 3 / 0
Ten cały owiany legendą i marketingiem Desmoksan to nie ta bajka, nie antagonista?
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 397 / 3 / 0
Tam składnikiem aktywnym jest cytyzyna, co wg Wikipedii jest bardziej substytutem nikotyny. Ale w sumie jakby dodać to do mojego anti-tabaco stacka - kto wie ;)
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 766 / 136 / 6
Znalazłem następujące związki:
a) koklauryna ->http://en.wikipedia.org/wiki/Coclaurine
b) malouetyna -> http://en.wikipedia.org/wiki/Malouetine
c) dysocjanty maści rozmaitej - ketamina, PCP, MXE, DXM
d) dipyrandium - kolejny związek o budowie sterydowej

Moim zdaniem nie ma sensu się bawić i wydziwiać - zastosuj DXM lub bupropion oraz resztę sprawdzonych sposobów na rzucenie papierosów.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 397 / 3 / 0
I chyba masz rację :/ DXM na mnie najlepiej działa, jeśli chodzi o dawki terapeutyczne i rzucanie palenia. A z kolei bupropion kiedyś miałem i dupa, jarałem praktycznie normalnie, kasa w błoto. Za to efekt antydepresyjny mega :)

Poszukałem trochę o tym co napisałeś i "coclaurine" znajduje się ponoć w Lotosie Orzechodajnym (nelumbo nucifera). Prawda to?
Sacred Lotus contains lotusine, demethyl coclaurine, neferin, and nuciferine
Info z psychoactiveherbs.com
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 422 / 3 / 0
Na DXM odruchem jakimś albo zwyczajnym ciśnieniem odpalałem szlugi z normalną chyba częstością(może i rzadziej), ale gasiłem w połowie. Nie, nie w dawkach terapeutycznych.
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 397 / 3 / 0
U mnie nawet dawki rzędu 30mg już dawały taki efekt, ale ja dekstrometorfanu nigdy nie nadużywałem, w całej swojej karierze - raz :)

A to "demethyl coclaurine" to to samo co "coclaurine"? Lotos jest łatwo dostępny w sumie.
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.