Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 45 / 2 / 0
Cześć wszystkim !
Chodzę do 3 klasy technikum, bo zawaliłem sobie rok i teraz powtarzam..
Mam taką sprawę, że przypierdala się do mnie wychowawca za to, że niby jestem alkoholikiem (kiedyś uczęszczałem na AA), On może o tym wiedzieć, ale to chyba nie problem ?
Wszystko zaczęło się już na samym początku roku, osądził mnie, że jestem na kacu i chce po policje dzwonić i na alkomat, a dzwoń ciulu - nie zadzwonił.
Następnie dostałem do domu listem upomnienie wychowawcy za 13 nieusprawiedliwionych godzin, faktycznie może się należało.
I teraz najlepsze, Nie poszedłem do szkoły w czwartek po Nowym Roku, bo nie miałem siły, od razu zadzwonił do matki, ona gdzieś pojechała jak jeszcze spałem, więc nie ma możliwości, żeby mnie widziała jak wstaje rano.
Później na forum klasy ogłosił, że rozmawiał ze mną, ale byłem tak najebany, że prowadził tylko monolog(raczej nie ma do mnie nr) itp...
Dziś mi oświadczył, że powiadamia Dyrektora i oddaje mnie pod opiekę pedagoga. Dodam jeszcze tylko, że jakieś 2 mies temu pedagog zgarnął mnie, że niby naćpany chodzę po szkole....
Zaczyna mi się to wszystko nie podobać. Czy mogę im jakoś dojebać, że mnie nękają i nie szanują moich praw?
w tym np prawa do prywatności... A poza tym wszędzie jest napisane, że nie wolno w szkole przebywać pod wpływem alkoholu, a mi niczego takiego nie udowodniono.
Pomóżcie mi proszę jak ich przystopować i dać jasno do zrozumienia, żeby się odwalili.
No dope no hope
  • 67 / 2 / 0
Podstawowe pytanie jakie mi się nasuwa to jak w sumie jest faktycznie z Tobą - chodzisz do tej szkoły na kacu czy naćpany, czy nie bardzo tylko jakiś wychowawca frustrat upatrzył sobie Ciebie jako kozła ofiarnego? Ja bym na Twoim miejscu poszła sama do pedagoga albo nawet dyrektora szkoły i przedstawiła problem ze swojej strony - że masz czy też miałeś takie a nie inne problemy, że próbujesz sobie z nimi poradzić, natomiast jest taki jeden chuj który zamiast dyskretnie wręcz pomagać bo takie jest jego zadanie jako wychowawcy to nie dość, że nawet nie próbuje Ci ułatwić walki z nałogiem to jeszcze upublicznia Twój prywatny problem przez co czujesz się nękany, robi Ci złą opinię w szkole itd a takie działania nie tylko utrudniają Ci życie ale prowadzą do frustracji, która aż się prosi o rozładowanie topiąc smutki w butelce wódki.
I'm just a Rock and Roll rebel, I tell you no lies, they say I worship the devil, they must be stupid or blind
YALA! :gun:
  • 4807 / 272 / 0
3 klasa technikum z powtórką czyli ile masz lat? Jeśli jesteś pełnoletni łamiesz regulamin szkoły i jak pójdziesz na studia też będziesz go łamał, ale generalnie wszyscy mogą się od Ciebie odpierdolić wtedy łącznie z rodzicami. Po co się przejmujesz?

W moich szkołach większość klasy była najebana już od podstawówki...
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
  • 45 / 2 / 0
Dzięki wszystkim, sprawa już załatwiona, przeprosił mnie i powiedział, że faktycznie gówno go to powinno obchodzić co robię poza szkołą. Dodał jeszcze, że i tak będzie mieć mnie na oku. Więc jeśli ktoś ma podobny problem, to niech sie nie martwi. Szkoła jedno, a życie prywatne drugie
pozdrawiam !
No dope no hope
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.