Woreczki strunowe i waga nie jest żadnym dowodem na sprzedaż, a co do kartki z osobami dłużnymi, to chyba nikt nie jest na tyle tępy, że napisać na niej:
OSOBY DŁUŻNE MI PIENIĄDZE ZA WZIĘTĄ MARIJAUNĘ:
Grzesiek- 100zł
Marcin-30zł
itd.
- Myslisz ze da sie cos wyskrobać z tego
- nie wiem, ale chyba nie
- No moze jednak cos by sie dało - ciągle dokladnie oglądają ta fifke
- E tam. 3 miesiące robot wyskrobiesz ha ha ha - eh ten psi humor
- zostawiamy, jedziemy stąd
No i nie wyskrobali :D
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
O ile dobrze pamiętam to w polsce za najmniejszą ilosc wydano wyrok za posiadanie 0,014g zielska (czyli nawet nie pol topka). Ale musial ten pies byc niezly służbista. Pewnie były trep.
pan_promek pisze: to zalezy od prokuratora, nie od funkcjonariusza
Night Garden pisze: ja już chyba więcej gramów chyba w wykładzinie mam, z tego co kiedyś powypadało ;)
Legalizować? Tak, ale pod pewnymi obostrzeniami. Marihuana nie powinna być dostępna jak bułki i mleko, raczej tak jak alkohol – w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach, sklepikach. Dlaczego? Przede wszystkim po to, żeby zlikwidować czarny rynek i utrudnić dostęp nieletnim. Poza tym zarobi na tym budżet państwa. No i jest to szlachetna roślina, z której można robić papier, materiały, nawet ocieplać nią domy. Przecież to absurdalne, żeby zabraniać rosnąć roślinie.
0.014 to chamstwo,tez kiedys slyszalem o czyms takim,kumplowi kiedys zebrali z chodnika w samochodzie 0,2 grudy z piachem, innym razem wazyli z tytoniem zeby byla jedynka wazona,to jest wlasnie polska policja,chwala sie potem ze rozbili gang narkotykowy
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot
Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.